Słupeckie placówki oświatowe będą prowadzić normalne zajęcia!

504
wyświetlenia

Kolejny rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczynamy go w słupeckich placówkach oświatowych w sposób tradycyjny, czyli w formie stacjonarnej, oczywiście z przestrzeganiem wszelkich obostrzeń i zasad bezpieczeństwa wynikających z sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

W środę 26 sierpnia 2020 na naradzie oświatowej z udziałem przedstawicieli Powiatowej Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy poruszono między innymi na temat bezpiecznego powrotu dzieci do szkół i przedszkoli w aspekcie ciągłego zagrożenia COVID-19.
Trzy miejskie przedszkola i dwie szkoły podstawowe są przygotowane do spełnienia wymagań Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego. O szczegółach zostaną Państwo poinformowani przez dyrektorów placówek oświatowych.
Dbajmy o zdrowie naszych dzieci i nasze własne. Dołóżmy wszelkich starań, aby nasze domy, przedszkola i szkoły były miejscami jeszcze bardziej bezpiecznymi, po to, żeby bez żadnych przeszkód zrealizować założony program kształcenia dzieci i młodzieży w nadchodzącym roku szkolnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ