Słupeckie Dni Rodziny,”Magia Muzyki” – galeria zdjęć!

1325
wyświetlenia

W niedzielę 2 czerwca 2019 przy Skwerze Szeluty odbyły się tradycyjnie Słupeckie Dni Rodziny. W tym roku pod hasłem “Magia Muzyki”.

W ramach koncertów i pokazów muzycznych dla publiczności wystąpili młodzi artyści ze Szkoły Muzycznej, Z CK Muzyk, Szkoły Muzycznej Yamaha. Dodatkowo zagrały dwa zespoły Brothers of Music i Joy. Poza tym publiczność wspaniale się bawiła przy dźwiękach koncertów na rowerach. Atmosfera wspaniała. Warto było iść.

9 KOMENTARZE

 1. Gratuluje pomysłu i realizacji pani Hypkiej. Spędziliśmy tam miło niedzielę. Mam jedną uwagę i zarazem pytanie. Co się stało z naszą orkiestrą dętą ??? Przecież to co nie tylko ja widziałam i słyszałam mocno rozczarowuje. Rozczarowuje to lekko powiedziane. To co słyszałam i widziałam to “szorowanie po muzycznym dnie” . Przepraszam was za szczerość ale jest konieczna bo nie dość, że było was malutko to ten malutki skład kompletnie sobie nie radził.

  • No niestety w orkiestrze od dawna nie działo się dobrze i Pan Burmistrz i cała rada miasta dostawała sygnały tylko co ? Żeby coś zrobić to trzeba mieć choćby jedną rękę wolną, a tu obydwie stołek trzymają. Szkoda słów jak widać radzie nie zależy na dobrach kultury tylko żeby się dorobić i czy to ma służyć miastu?…

   • Ok, ani radnych, ani burmistrza nie obchodził fakt, że pani prezes orkiestry wykorzystując pieniądze z miejskiej kasy w swoim wydawnictwie o orkiestrze znieslawiala poprzedników, ujawnila dane osobowe naruszając przepisy Rodo itd. Niektórym w Słupcy widać wolno więcej i mnie to już nie dziwi. Z muzycznym pozdrowieniem dla wszystkich dęciaków.

 2. Bardzo dobry pomysł dobrze na początek realizowany. W przyszłym roku warto pokusić się o większy rozmach, jakąś scenę itd. Orkiestrę zaproście tylko wtedy jak poćwiczą.

 3. Orkiestry w zasadzie już nie ma. Na próbach pustki, koncerty gramy fatalnie. Powinniście płacić nam za próby, płacić za koncerty to będziemy aktywni. Skończyło się za darmo.

 4. Jest jednak nadzieja na odbudowę Orkiestry. Kapelmistrz wreszcie złożył rezygnację z powodów rodzinnych. Mądra i wyczekiwana decyzja, która będzie początkiem nowego.

 5. Sądzę Monia lub Moń bo wiadomo kto pisze że dla ciebie to nawet jak ta orkiestra będzie grać jak ościenne orkiestry to ty będziesz wyslawiać jaka ona jest wspaniała i jaka jest rewelacyjna tylko mnie martwi co ty wtedy zrobisz że swoim zgorzknialym usposobienie będziesz musiał się przestawić na pozytywne pisanie szkoda mi takich ludzi. A może ty zostań kolejnym kapelmistrzem przecież jesteś wszechwiedzacy i te słowa kieruje do mężczyzny bo wiem że to pisał mężczyzna.

  • Zamiast insynuować kto co, zacznijmy chodzić na próby, ćwiczyć to może się poprawi. nie ma ludzi niezastąpionych nie ten kapelmistrz to będzie inny ważne żeby miał kto grać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ