Słupca prowadzi w tabeli Amatorskiej Ligi Koszykówki

143
wyświetlenia

W minioną niedzielę rozegrano przedostatnią kolejkę Słupeckiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

W pierwszym meczu okazało się że zespół Jeziorowców z Konina nie dojechał i tym samym poprzez walkower zespół Gromu wygrał mecz 20 :0. W kolejnym meczu rywalizowały ze sobą drużyny Mix Team i drużyna z Lądku. Mecz był dość wyrównany jednakże w 3 kwarcie Mix zagrał bardzo skutecznie i już do końca meczu nie oddał zwycięstwa. Hej Hej Tu NBA mimo ambitnej walki nie mogła dogonić swoich przeciwników. Mecz zakończył się wynikiem 54:32.. W ostatnim meczu spotkali się zawodnicy z Foto Intro Gniezno i Perła Eksport w której gościnnie zagrało kilku zawodników z pozostałych drużyn z ligi. Gniezno postawiło od początku bardzo wysoko poprzeczkę, grali skutecznie w ataku i solidnie w obronie. To dało aż 11 punktów przewagi. W kolejnych kwartach drużyna Perły poprawiła swoją grę w ataku i bardziej skoncentrowała się w obronie. Drużyna ze Słupcy odrabiała straty mimo coraz większego zmęczenia jednak ostatecznie przegrała 46:51 dla Gniezna. Ostatnia kolejka zostanie rozegrana 7 listopada.