Słupca-Odbiorą niebezpieczne psy ich właścicielowi

2856
wyświetlenia

Dzisiaj 4 czerwca burmistrz miasta Słupca Michał Pyrzyk podpisał decyzję na tymczasowe odebranie psów słupczaninowi Tadeuszowi J. Dalszy rozwój wydarzeń zależy od postępowania policji i decyzji sądu.

Policja złoży wniosek do sądu, e by ten w postępowaniu karnym zamienił odebranie psów na stałe. Psy na razie trafią do schroniska. Jeżeli sąd orzeknie na niekorzyść właściciela psy pozostaną na stałe w schronisku. Przypominamy, ze poprzez ostatnich kilka miesięcy psy słupczanina pogryzły na terenie miasta 5 osób. Ostatnio sześcioletnia dziewczynkę, którą na szczęście przed poważniejszymi obrażeniami uratowała jej mama. Psy zostaną odebrane przez pracownika schroniska w obecności przedstawiciela UM i Policji.

6 KOMENTARZE

  1. Odebrać psom niebezpiecznego właściciela , oddać “pod sąd “. Psy do resocjalizacji do tresera, właściciela …..

    • Jeśli założymy zbiórkę funduszy na “tresera” to się Pan dorzuci?
      Prawda jest taka, że pozbyto się problemu i się o nim zapomni = psy spędzą resztę swojego życia nie wychodząc z kojca w schronisku. Parę lat temu odebrano temu panu 4 dorosłe psy (szczeniaków nie liczę, one znalazły domy). Te psy nie są w stanie nikomu innemu zaufać, są nieadopcyjne. Bez zakazu posiadania kolejnych zwierząt, na podwórku owego pana pojawią się zaraz następne psy.

  2. To trzeba powiedzieć władza się wzięła 5 osób pogryzly A oni się dopiero biorą brawo wielkie miasto SŁUPCA !!!!

  3. Właścicielowi kaganiec na pysk założyć i zamknąć w schronisku razem ze swoim psem.Co zwierzęta winne źe wlasciciel, nieodpowiedzialny?Karygodne jest to źe AŹ 5 osób musiało być poszkodowanych zanim za gościa ktoś się wziął a przecieź jak sie mylę to teraz nawet za brak kagańca moźna dostać dotkliwe kolegium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.