Słupca ma własny most zakochanych

4069
wyświetlenia

Dokładnie tak jak w Paryżu na moście zakochanych Pont des Arts, w Słupcy na mostku przy Miejskim Stawku pojawiły się serduszka i w związku z tym pierwsze kłódki.

Pozostaje mieć nadzieję, że do Słupcy nie będzie przyjeżdżało tak wielu zakochanych z całego świata jak do Paryża na Pont des Arts. Jako ciekawostkę podajemy, że liczbę kłódek zawieszonych na moście Pont des Arts szacowano na nawet milion sztuk, a w sumie ważyły 45 ton. Władze Paryża argumentowały, że nadmierny ciężar groził uszkodzeniem konstrukcji mostu i trzeba było kłódki zlikwidować.

Piotr Stróżyk

9 KOMENTARZE

    • Oczywiście, że byłoby wspaniale taka ilość turystów. Chodziło tylko o fakty, że z powodu dużej ilości kłódek władze Paryża musiały je potem zdjąć.

  1. Ale radość!!! Tylko do tego nadaje się burmistrz miasta powiatowego SŁUPCA. A może tak choć jeden nowy zakład pracy? Gdzie Ci młodzi zakochani mają pracować? No raczej mostek samobójów z tytułu braku perspektyw w naszym mieście. Smutne. Ale czekamy na obietnice pana Bartkowiaka {Likwidacja gminy i wtedy Burmistrz będzie decydował o gruntach na oczekiwane inwestycje}. Na razie nie wybieram się na spacer na ten “śmierdzący” od płynących ścieków mostek

  2. Pan Bartkowiak OBIECAŁ czy dopiero OBIECA “likwidację gminy”? Jedno czy drugie, to i tak stwierdzić należy, że nie ma uprawnień, żeby zmusić Gminę Wiejską Słupca do połączenia się z Gminą Miejską Słupca.

  3. Gdzie ma powstać jakiś zakład pracy? W mieście bez wolnych działek w zasobach miejskich? Idź do Starosty. Obiecywał cuda na kiju.

  4. Most zakochanych gimnazjalistów, bo potem większość myślących i ambitnych z naszego miasta ucieka. Władza i ta horda niedokształconych i nic nierobiących urzędasów słupeckich tylko to miasto dobije.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ