Rzeczy, których nie możesz robić na balkonie! Możesz dostać mandat!

3997
wyświetlenia

Długotrwałe przebywanie w domu powoduje zwiększoną drażliwość mieszkańców. Spółdzielnia będzie interweniować tylko w tych przypadkach, kiedy naruszane są nasze regulaminy lub przepisy.

Np. prace remontowe są wykonywane w godzinach 8.00 do 20.00. Są dozwolone, ale remontujący powinni pamiętać o uciążliwości dla sąsiadów. Otwieranie okien na klatkach schodowych w sezonie grzewczym jest zabronione. Na balkonach pamiętajmy też o zakazach i swoich sąsiadach – informuje prezes SM Słupca Henryk Lewandowski.

Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

1. Trzeba pamiętać o bezwzględnym zakazie rozpalania grilla na balkonie, ponieważ grozi to pożarem.
2. Zawsze należy zachować ciszę nocną, jej naruszenie także grozi grzywną.
3. Ostrożnie z wywieszaniem prania na balkonie, trzepaniem dywanów, wyrzucaniu śmieci przez balkon już nie wspominając. Zbyt mokre pranie, oraz różne nieczystości mogą nas kosztować 500 zł.
4. Palenie na balkonie może nam przysporzyć problemów, a na pewno wyrzucanie niedopałków. Nie jest to jasno zakazane, ale w sytuacji, zakłócania przestrzeń sąsiada, możemy spodziewać się kary.
5. Zakaz niewłaściwego zachowania, w rozumieniu przebywania nago bądź uprawiania stosunku. Za to może nam grozić nawet areszt.

4 KOMENTARZE

    • Czytaj ze zrozumieniem ” Zbyt mokre pranie,”. Chciałbyś, żeby z góry na twój balkon kapało? Raczej nie, a z twojego to może niżej kapać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ