Ruszyła TV Wielkopolska

4006
wyświetlenia

Tv Wielkopolska to pierwszy program informacyjny dotyczący tylko naszego regoinu. Jak zapowiadają twórcy: Będziemy informować o tym, czym żyją mieszkańcy małych i dużych miejscowości w naszym województwie. Zamierzamy pokazywać przede wszystkim pozytywne informacje.

A wszystko zaczęło się rok temu. Pomysłodawcą TV Wielkopolska jest szef działającej z powodzeniem od 10 lat TV Konin Sławomir Papiera.

Projekt zyskał aprobatę spółki INEA, największego alternatywnego operatora telekomunikacyjnego w Wielkopolsce. Umowę na realizację programu podpisano pod koniec stycznia tego roku. TV Wielkopolska to sztab doświadczonych ludzi: operatorów, reporterów, dziennikarzy i montażystów. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, w jakości HD. – Chcemy zajmować się przede wszystkim pozytywną informacją – podkreślał Sławomir Papiera szef TV Wielkopolska.

Na początek startujemy z informacjami z powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, obornickiego, wrzesińskiego, śremskiego, średzkiego, konińskiego, słupeckiego, tureckiego i kolskiego. Telewizja Wielkopolska będzie nadawać 24 godziny na dobę. Pasmo „Dzień Dobry Wielkopolsko” potrwa od 17.00-19.00.

TV Wielkopolska będzie dostępna w sieci kablowej INEA, łącznie dotrze do ok. 125 tys. Abonentów INEA

info tvkonin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ