Ruszył proces ochroniarzy!

966
wyświetlenia

Kto pobił Andrzeja i Jacka pod dyskoteką?file0001157066034

Trzech ochroniarzy z dyskoteki w Ostrowitem zasiadło na ławie oskarżonych we wtorek 11 czerwca. Mężczyźni oskarżeni są o pobicie 23-letniego Andrzeja K. i jego 21-letniego kuzyna Jacka K. Ochroniarzom grozi kara kilku lat pozbawienia wolności.

Nie przyznają się do pobicia
Mariusz O., Radosław M. i Łukasz N. oskarżeni są o to, że w nocy z 6 na 7 stycznia 2012 roku podczas trwania dyskoteki w Ostrowitem pobili dwóch mężczyzn – Andrzejak K. z Ostrowitego i Jacka K. z Izdebna. Andrzej po pobiciu wylądował z poważnymi obrażeniami w kaliskim szpitalu na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej. Jak wynika z aktu oskarżenia, trzech ochroniarzy miało kopać leżących mężczyzn, a także bić ich pałkami. – Zadawanie kopnięć w głowę i twarz pokrzywdzonego naraziło go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub na ciężki uszczerbek na zdrowiu. – mówiła w sądzie prokurator Sylwia Lewandowska.
Oskarżeni nie przyznają się do winy. Na początku procesu odmówili składania zeznań – z tego co mówili, będą chcieli wyjaśniać co zaszło pod dyskoteką dopiero po przeprowadzeniu wszystkich dowodów.

Więcej w najnowszym wydaniu “Głosu Słupcy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ