Rozważali zakup tabletów dla radnych miejskich

432
wyświetlenia

Radny Maciej Graczyk podczas komisji oświaty 3 grudnia, zaproponował zakup tabletów dla wszystkich radnych miejskich.

Radny uzasadnił zakup tabletów własnymi wyliczeniami, że w okresie 4 lat otrzymał dokumenty z UM w ilości około 10 opakowań – rys papieru, czyli 5 tys. kartek. Jest to kwota około 160 zł za sam papier. Radny dodał do tego koszt kopert, pracownika który kseruje i osobiście zanosi dokumenty do domu radnego, koszt kserokopii. Cały koszt  organizowania dokumentacji wynosi m/w 400 zł na jednego radnego w ciągu roku kadencji.
Propozycja wywołała dyskusję. Efektem dyskusji było ustalenie, że urzędnicy miejscy obliczą czy to się opłaca.

4 KOMENTARZE

  1. Jadł pan też obiady oglądał w tv wiadomości lokalne i jeżdził samochodem na sesje w poprzedniej kadencji to może za jednym zamachem samochód, telewizor 4K i karnet na obiady w restauracji. Ja jeszcze powalczyłbym o deputat węglowy.

  2. Jeszcze czego im brakuje oprócz cieplej posadki?.Kasy ponoc ciagle na cos brakuje a im prezenty na mikolaja w glowie.W obecnych czasach panowie radni mimo biedy kazde dziecko na tablet smartfon i i ne gadźety a wam potrzeba nie tabletu a pokory i rozsadniejszych decyzji w pochopnie wydawanymi pieniedzmi podatnika.A moze fotele na których siedzicie tez niewygodne i byscie chcieli zmienic na bardziej designerskie z pelnym wypasem .

  3. Ten pan radny to taki robin hood jak czytam.A to nie chce kasy z podatku od sklepow na rynku a to jakies teraz tablety.A moze za te tablety kupic troche kostki na rewitalizacje rynku ,co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ