Rozpoczął sezon od 4 miejsca w Polsce!

882
wyświetlenia

Rafał Fryta Frydrychowicz rozpoczął sezon od 4 miejsca na cyklicznych zawodach w kulturystyce “Kamienna Rzeźba”. Zawody mają charakter ogólnopolski i jak relacjonuje Rafał bardzo mocno obsadzony konkurs na wysokim poziomie.

Przyczyną tak silnej konkurencji jest możliwość kwalifikacji w Strzegomiu na zawody Arnold Classic w Barcelonie.  Tam jest obecny sam Arnold Schwarzenegger. Rafał swoim czwartym miejscem zdobył kwalifikacje do tych zawodów.

W najbliższą niedzielę Rafał Frydrychowicz wystartuje w Warszawie na międzynarodowych zawodach Diamont Cup, które na razie odbywają się w Polsce ale w listopadzie i październiku są już w innych krajach Europy.  Tam ma zamiar postarać się o zdobycie specjalnej karty Elit Pro, karty zawodowego kulturysty z którą można już rywalizować z najlepszymi.

Po tych zmaganiach w środę 18 września wylatuje do Barcelony, gdzie w czwartek będzie miał już weryfikacje na Arnold Classic, a w piątek start pod okiem samego Arnolda Schwarzeneggera. Te zawody powstały 30 lat temu. Jak opowiada Rafał oglądał je jako młody chłopak i marzył, żeby kiedyś na takich zawodach wystąpić. Marzenia się spełniają.

W październiku Rafała czeka udział w Mistrzostwach Polski a w grudniu w Mistrzostwach Świata.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ