Radny Dropiński chce płatnych parkingów!

1590
wyświetlenia
SONY DSC

Podczas komisji zdrowia w Starostwie Powiatowym radny Przemysław Dropiński zwrócił się do starosty o utworzenie płatnych parkingów między innymi przy Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym, przy Przychodni Zdrowia ( ul. Sikorskiego ), oraz przed budynkiem szpitala.

Jacek Bartkowiak zauważył, że parking przy budynku starostwa należy również do Urzędu Miasta. Obiecał w najbliższym czasie porozmawiać o tym z burmistrzem Michałem Pyrzykiem.

3 KOMENTARZE

  1. Panie Radny- najpierw powiedz pan pracownikom urzedow i lekarzom by nie podjezdzali do pracy po 400-500metrow do pracy samochodami to i miejdce sie znajdzie.Dobrze wszyscy wiemy ze do pracy jedzie sie na 8 godzin i tyle czasu blokuje sie miejsca parkingowe.Nie my ,petenci blokujemy miejsca parkingowe a wlasnie urzednicy.My zawsze staramy sie bywac w urzedach tak krotko jak to mozliwe bo to zadna przyjemnosc dla nas.Wy radni w koncu zacxnijcie swoimi decyzjami sprobowac zarabiac dla miasta i powiatu a nie wydawac kase.Nie sztuka tak rzadzic by wydawac-sztuka jest by tak rzadzic by miec z Czego wydawac.

  2. Bardzo trafna wypowiedź. Pod urzędem cały parking zajęty przez pracowników, nawet szlaban sobie postawili, że przejechać nie można. A petenci muszą parkować pod sklepami, bo dla nich już miejsca nie ma. A poza tym dlaczego lekarze parkują na parkingach osiedla, a nie pod szpitalem? Już nie wspomnę o pacjentach, którzy zamiast pod szpitalem, też parkują na osiedlowych parkingach? Może wobec tego idąc śladem pracowników urzędu wyznaczymy sobie miejsca , a za resztę będziemy pobierać opłaty? Może nich radni zaczną myśleć szerzej a nie tylko o kasie. A mieli być mądrzejsi niż poprzedni.

  3. Czyżby radny Dropiński czuł się sfrustrowany, że nie ma gdzie samochodu przy przychodni postawić i liczy na to, że płatne parkingi sprawią, że 80-cioletnią babcię rodzina podprowadzi do przychodni zamiast ją podwozić, co automatycznie ułatwi radnemu parkowanie na czas pracy? Jest to przejaw niezwykłego cynizmu charakterystycznego dla działaczy PiS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ