Radni pytają, wójt odpowiada

1000
wyświetlenia
SONY DSC

Ze sprawozdania wójta

W fazie ukończenia jest połączenie wodociągowe stacji Żelazków ze stacją Nowa Wieś . Jest to odcinek o długości 1050 metrów i około 60 metrów przyłącza. Wartość kosztorysowa 120 tysięcy złotych. Wartość faktyczna to 27 tysięcy. Wykonawcą jest gminny zakład wodociągów.

Kuchowicz pyta o drogę

Droga w Cieninie Zabornym. Odcinek jak się zjeżdża z drogi powiatowej do wsi do miejsca, które było remontowane. Radny prosi by zebrać pobocza, żeby odkryć krawężniki by woda mogła swobodnie ściekać.

Radny Kukulski o Rozalinie

Na drodze Rozalin – Pępocin rośnie wierzba, która swoimi gałęziami tak wyrasta na drogę, że maszyny rolnicze mają problem z przejechaniem.

Sołtys Bednarowicz o lądowisku i stawie

Sołtys z Piotrowic pytał o byłe lądowisko w Piotrowicach – Pozostawiła je Unia Słupczan, powiat podobno chce to sprzedać ale może warto by tam zrobić porządek. Przystosować do jakiś spacerów. A staw w Piotrowicach, czyj to jest? Niech agencja zrobi tam porządek i wyczyści. Zarasta ta woda i dziadostwo się robi

Sołtys Spychalski o drodze

Sołtys pytał o drogę nad jeziorem w Młodojewie Parcelach. – Droga jest robiona na biegi (10 kilometrowy Bieg św. Wawrzyńca w sierpniu – przy. aut) a po biegach nic się nie dzieje – mówił. Odpowiedział sołtysowi wójt Kujawa – Nie zrobimy tej drogi w Młodojewie gdyż zaplanowaliśmy już inne remonty. Możemy tą drogę przyjąć na 2017 rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ