Radni powiatowi Dropiński i Kasprzyk mają być usunięci z klubu PiS!

723
wyświetlenia

W reakcji na ostatnie wydarzenia związane z wnioskiem o odwołanie starosty powiatu słupeckiego do klubu radnych PiS został złożony wniosek o wykluczenie z klubu Andrzeja Kasprzyka i Przemysława Dropińskiego. Poniżej oficjalny wniosek w tej sprawie.

Klub Radnych
Prawa i Sprawiedliwości
w Radzie Powiatu Słupeckiego

W imieniu powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości składam wniosek o wykluczenie radnych, Andrzeja Kasprzyka i Przemysława Dropińskiego z Klubu Radnych PiS.

Uzasadnienie.

Podczas ostatniej Sesji Rady Powiatu w głosowaniu nad przyjęciem budżetu na 2021 rok w/w radni wstrzymali się od głosu co w głosowaniu większościowym oznacz tyle samo co głosowanie przeciw. Ta skrajnie nielojalna postawa wobec Klubu Koalicyjnego, Zarządu Powiatu, i Starosty mogła doprowadzić do odrzucenia budżetu, który nawet przez cześć radnych opozycyjnego Polskiego Stronnictwa Ludowego został uznany za jeden z najlepszych.
Kolejna sprawa to jawne przejście Andrzeja Kasprzyka i Przemysława Dropińskiego na stronę Opozycji w Radzie Powiatu. Stało się tak gdy złożyli swoje podpisy
pod wnioskiem Opozycji o odwołanie Zarządu Powiatu oraz Starosty. To już nie jest kwestia lojalności, to zdrada wobec radnych z Klubu PiS i Klubu Koalicyjnego ale przede wszystkim to zdrada wobec Wyborców Prawa i Sprawiedliwości, dzięki którym uzyskali mandaty radnych.

Pełnomocnik Powiatowy PiS
Jan Dąbek

1 KOMENTARZ

  1. A lekarze, którzy są na kontraktach w szpitalu powiatowym w Słupcy to mogą być radnymi czy nie ?! Dlaczego naprzykład ten temat nie został wyjaśniony ? To dotyczy przecież trzech radnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ