Przyszedł na przesłuchanie w charakterze świadka, z marihuaną w kieszeni. Grozi mu do 3 lat!

5612
wyświetlenia
Obrazek poglądowy

Do konińskiej komendy przyszedł 20-letni mężczyzna z wezwaniem na przesłuchanie. Nikt się nie spodziewał, że w kieszeni jego spodni będzie blisko 13 gramów marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Pierwszego września do Komendy Miejskiej Policji w Koninie zgłosił się 20-letek z wezwaniem w ręku. Miał on zostać przesłuchany do prowadzonego przez śledczych postępowania. W trakcie rozmowy funkcjonariusz z Wydziału Kryminalnego, poczuł od mężczyzny zapach marihuany, który z każdą chwilą był coraz bardziej intensywny. Policjant postanowił przeszukać 20-latka i znalazł w kieszeni jego spodni blisko 13 gramów marihuany.

Mężczyzna nie miał nic na swoje usprawiedliwienie i przyznał się do posiadania narkotyków. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

6 KOMENTARZE

  1. To bardzo ciekawe skąd policjant wiedział jaki marihuana ma zapach hmmm. Jak większość z nich palił lub cały czas to robi tylko jego nikt nie kontroluje bo jak to na komusariatach bywa ręką rękę kryje ale o tym nie pisze się w Internecie.

    • Jesteś świadom, że policja ma dostęp do większości narkotyków na rynku do badań jak i szkolenia ich pod tym względem właśnie między innymi zapachu marychy? Po twoim komentarzu łatwo stwierdzić, że nawet nie masz pojęcia co wypisujesz.

  2. kraje, które mają najłagodniejsze prawodawstwo dotyczące konopi to Australia, Kanada, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Czechy, Indie, Izrael, Jamajka, Meksyk, Holandia, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Urugwaj i Indie oraz niektóre stany w USA.
    POLSKA-WIEZIENIE ZNISZCZĄ CI MARZENIA I ZYCIE ZA GARŚĆ ZIOLA🧐🤔🤬🤬😡

ZOSTAW ODPOWIEDŹ