Przeżył groźne dachowanie! – zdjęcia

811
wyświetlenia

W niedzielę 8 grudnia nad ranem o 5.27 we wsi Kluczewnica gm. Słupca doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, dachował i wpadł do przydrożnego rowu.

Kierowca samochodu wyszedł z niego o własnych siłach. Strażacy po przyjeździe na miejsce udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej, następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego. Na miejscu pracowały dwa zastępy z JRG Słupca.

inf: mł.ogn. M.Nachowiak; Zdjęcia: PSP Słupca

4 KOMENTARZE

  1. “Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, dachował i wpadł do przydrożnego rowu.” Biedny ten kierowca, te samochody robio co chco. No zjechał z drogi i dachował rzucając kierowco po całym pojeżdzie. Jak tak można. A tak powinno to brzmieć : Bezmyślny kierujący pędząc na oślep swoim gratem doprowadził go do takiej prędkości że utracił nad nim panowanie i na skutek zupełnego braku wyobraźni i umiejętności kierowania zjechał z drogi wielokrotnie przewracając samochód na dach i koła. Nic sobie nie uszkodził w głowie bo nic tam nie było.Z uwagi na wczesną porę pojazd nie trafił też w pieszych czy rolnika na polu. Pomocy udzielały dwa zastępy strażaków czyli 12 chłopa. Kierujący swym postępowaniem udowodnił że najlepszym dla niego pojazdem byłaby jednokołowa taczka. I to by było na tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ