Przedłużył Sylwester i strzelał petardami 2 stycznia! Został ukarany mandatem!

694
wyświetlenia

Policjanci otrzymali zgłoszenia o strzelaniu petardami z 2 na 3 stycznia. Okazało się, że mieszkańcowi Gminy Kołaczkowo przedłużył się Sylwester. Jednak takie zachowanie w takim czasie to wykroczenie. W związku z tym został ukarany mandatem karnym.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 2 stycznia br. przed godziną 6:00 odebrał kilka zgłoszeń dotyczących zakłócenia porządku publicznego na Osiedlu Sławno we Wrześni. Z przekazanych informacji wynikało, że co niektórym przedłużyła się noc sylwestrowa.

Jak można zrozumieć huczne pożegnanie a zarazem przywitanie nowego roku z 31 grudnia na 1 stycznia tak już 2 stycznia, staje się takie celebrowanie bardzo uciążliwe dla pozostałych mieszkańców. Podjęte przez policjantów interwencje pozwoliły na ustalenie sprawcy, po którym zostały jedynie puste kartony na ulicy.

Mieszkaniec Gminy Kołaczkowo przyznał się do popełnienia wykroczenia z artykuły 51 par. 1 co oznacza, że swoim zachowaniem zakłócił porządek publiczny. 27-latek stawił się na wezwanie 3 stycznia br. do wrzesińskiej komendy gdzie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ