Prezes SM chciałby ogrodzić śmietniki

575
wyświetlenia

Na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej w Słupcy prezes Henryk Lewandowski zamieścił zdjęcia osiedlowych śmietników po weekendzie.

Prezes sugeruje, że część odpadów nie pochodzi od mieszkańców osiedla i sugeruje zamontowanie dookoła ogrodzenia.

6 KOMENTARZE

 1. Tez mi nowosc ze smieci nie pochodza z bloków ?Ameryki prezes nie odkryl.Ja nie chce by brac kase na ogrodzenia wokol smietnikow z funduszu remontowego bo Napewno powtarzam napewno te smieci beda lezaly ….obok ogrodzenia.moze lepiej wydac na monitoring osiedlowy w newralgicznych punktach.Biorac po 60zl od kazdego na osiedlu to ogromna kasa i pewno by sie znalazlo na pare kamer.Tylko ze nawet kamery chyba nic nie dadza dopuki ktos nie zostanie zlapany i zaplaci mandat a przy tym naje sie wstydu.Mieszkancy osiedla doskonale wiedza kto podrzuca smieci i nie raz pewno widzieli ale po co sie wychylac skoro i tak nikt nie wyciagnie konsekwencji.I kolko sie zamyka.Moze pan prezes zacznie wydawac nasza kase na bardziej sensowne inwestycje niz na glupkowate pomysły.

 2. Ludzie w blokach co chwilę coś remontują i śmieci wyrzucają. Są to stare sedesy , wersalki resztki boazerii, to gdzie mają je wyrzucić?

 3. Przecież prezes wcale nie chce ogradzać śmietników. Sam mówi, że będą to wyrzucone pieniądze, bo ludzie już się nauczyli wyrzucać śmieci gdzie popadnie. Bardziej jest za monitoringiem i wyciąganiem konsekwencji.
  A to dla pani Joli, skopiowany ze strony spółdzielni:
  PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK) obsługiwany przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Kleczewie.
  ul. Wspólna 8, 62-400 Słupca
  PSZOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: Pon: 10:00-18:00, pozostałe dni w godz. 7:00-15:00

  tam można wywieźć swoje śmieci ! nauczmy się czytać ze zrozumieniem, to świat będzie piękniejszy !!!

 4. Dalem komentarz na to co czytalem w artykule.Skoro prezes ma chec na monitoring to po prostu niech to zrobi.W tym i wielu innych przypadkach po prostu trzeba wiecej dzialac a mniej gadac.

 5. szanowny On, oczywiście najłatwiej jest anonimowo dowalać. Obojętnie czy prezes chce ogrodzić czy nie. Prosiłbym o podanie tych “glupkowatych pomysłów”. Oczywiście mam ich sporo. Wydajemy pieniądze z funduszu remontowego tylko na “głupkowatą” termomodernizacją a nie na monitoring, który przyniesie mieszkańcom kolosalne korzyści finansowe :)). Monitoring wymaga podłączenie tych kamer do systemu rejestrowania. Aktualnie Inea kładzie sieć światłowodowa w naszych budynkach.W ramach tych prac nitka światłowodowa z każdego budynku będzie podłączona do budynku Spółdzielni – powstanie jedna sieć wewnętrzna. Wtedy będzie można w najtańszy sposób podłączać kamery do systemu. Natomiast dla “podrzucajacych” mam niemiła wiadomość. Jedna, przenośna kamera już pracuje. Zobaczymy jakie będą rezultaty jej pracy i następnie działania naszej Policji.. Hmmm mam baaaardzo różne doświadczenia

 6. Panie prezesie-temat termomodernizacji to juz temat oklepany.Mieszkancy wspolnot mieszkaniowych sami sobie naskladali na ocieplenie tylko z ich skladek.Kazdy blok jest w stanie sam przez jakis czas naskladac na ocieplenie a w sezonie nie widze by az huczalo na osiedlu.A o Cudownych pomyslach porozmawiamy na zebranich a nie tu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ