Pozostał miesiąc do startu przygotowań seniorów

946
wyświetlenia

Czas płynie bardzo szybko, bo już za 30 dni spotkają się na pierwszych zajęciach seniorzy Pelikana Niechanowo. Początek nowego roku upłynie jeszcze pod znakiem przerwy dla podopiecznych Damiana Łukasika, którzy zajęcia wznowią 4 lutego.

Każdy z zawodników otrzymał rozpiskę treningów do wykonania w okresie przejściowym. Zajęcia zainaugurowane zostaną w poniedziałek 4 lutego na orliku w Cielimowie. Wtedy to ruszy dalsza część planu o nazwie “awans”. Zielono – czarni trenować będą trzykrotnie w tygodniu, korzystając z komfortowych warunków orlika w Cielimowie, boiska ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie oraz siłowni w nowej Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Sportowej w Gnieźnie. Zaplanowanych zostało również 6 meczy kontrolnych, począwszy od 16 lutego, kiedy rywalem będą juniorzy Mieszka Gniezno. Ponadto Pelikan zmierzy się z mi.in. Czarnymi Czerniejewo, Unią Wapno czy Polaninem Strzałkowo.

Jak wiadomo okres zimowy to również okres transferowy. Działacze klubu z Plant są aktywni w tym kontekście, poszukując wzmocnień dla zespołu Damiana Łukasika. Z początkiem lutego, czyli otwarciem okna transferowego, możemy spodziewać się pierwszych dobrych informacji. Wszak cel jest jasny i nazywa się klasa okręgowa.

źródło: GLKS Pelikan Niechanowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ