Powitanie Lata 2018 w Zagórowie

1085
wyświetlenia

8 lipca na Stadionie Miejskim w Zagórowie odbyło się Powitanie Lata. W tym roku impreza odbywała się pod hasłem : Roztańczona Wielkopolska a na scenie prezentowały się zespoły disco polo– Mejk ,Megustar ,Faster ,Ekstra Mocni i Nipper Boy .

Nie zabrakło lokalnych akcentów muzycznych , czyli solistów Koła Wokalnego działającego przy M-GOK pod kierunkiem Iwony Bętkowskiej – Zuzanny Kuzak , Ani Nowaczyk , Jagody Pietras , Angeliki Pilarskiej i Wiktora Jabłońskiego. Wystąpił również wokalista Kostanecki Band – Dariusz Kozłowski oraz zespół Sunday działający przy Domu Kultury. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za włączenie się w koncert .
Tegoroczne Powitanie Lata należy zaliczyć do udanych . Pogoda dopisała , publiczność jak zwykle nie zawiodła i widać było , że wszyscy bawili się doskonale. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych.
Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wielu osobom, które pomogły zorganizować imprezę Powitania Lata 2018. Specjalne podziękowania kierują do: Dariusza Słowińskiego (Event Plus),   kierownika Michała Króla i pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Usług Wodnych w Zagórowie, Zenona Kierzka, pracownika Stadionu Miejskiego; Gabriela Kubiaka i pracowników Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego Gabriel Kubiak, Macieja Brzeskiego i ochroniarzy (Victory),  policjantów Posterunku Policji w Zagórowie i Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, strażaków OSP Zagórów, Kacpra Urbaniaka (Kamaro) i ratowników medycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ