Posłanka nawołuje do odwołania Bartkowiaka ze stanowiska!

2104
wyświetlenia

Pochodząca z Gniezna posłanka na sejm Paulina Hennig-Kloska z partii Nowoczesna bezpardonowo wezwała radnych powiatu słupeckiego do zmiany na stanowisku obecnego starosty słupeckiego Jacka Bartkowiaka na kogoś innego.

Mieszkańcom powiatu słupeckiego nie spodobało się, że jedyny w powiecie Szpital został przekształcony w jednoimienny szpital COVIDowy, boją się ze gdy dostaną zawału, udaru czy będą chcieli rodzić dzieci nie dostaną pomocy medycznej na czas. W odpowiedzi Starosta Słupecki wyzywał ich od „zakutych łbów”.

Osoba, która nie radzi sobie z emocjami w sytuacjach kryzysowych nie może być starostą. Rada powiatu powinna rozpatrzyć zmianę na stanowisku starosty słupeckiego, osobiście podniosłabym rękę za odwołaniem pana Jacka Bartkowiaka ze stanowiska bo ktoś kto nie szanuje ludzi nie może ich reprezentować.
Od starosty oczekuję wy przeprosił mieszkańców powiatu słupeckiego, samo usunięcie wpisu to za mało – pisze Paulina Hennig-Kloska

1 KOMENTARZ

  1. Kilka dni wcześniej ten za przeproszeniem pan opisał widzenie świata przez jednego z radnych, pana Króla który jego zdaniem zadaje trudne pytania czym doprowadza go do wściekłości, tego starostę. A przecież mógłby zadawać pytania fajowe, ten pan Król i wtedy pan starosta byłby happy. Więc pan starosta określił portret psychologiczny pana radnego stwierdzając że “jego widzenie świata jest proste jak konstrukcja cepa “. Taki komplemenciarz. Miły pan a przecież mógł dać po pysku albo skopać ale on tylko tak powiedział. Powinien pan się udać tam gdzie pana miejsce, do rynsztoka, tam spotka pan kumpli równych sobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ