Ponad 100 dzieci na choince w Kamieniu!

578
wyświetlenia

Dnia 2 lutego 2020 w sali OSP Kamień odbył się bal karnawałowy dla dzieci, tzw. choinka. W zabawie uczestniczyło 108 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Jest to wielopokoleniowa tradycja. Osoby, które kilkadziesiąt lat temu bawiły się na choince w Kamieniu przychodzą teraz ze swoimi dziećmi.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 15. Została poprowadzona przez Kingę Kujawa i Łukasza Gołdycha. Oprawą muzyczną zajął się Patryk Kujawa. Na dzieci czekały liczne zabawy taneczne i konkursy. Główną atrakcją była jednak wizyta Świętego Mikołaja. Jak co roku na pomoc ruszyli mu nasi dzielni strażacy. Z remizy wyjechał zastęp SLRt (specjalistyczny lekki samochód ratownictwa technicznego) wraz z łodzią, na której przyjechał Mikołaj z prezentami.

Dzieci z wielką radością przywitały gościa z Laponii. Oprócz prezentów można było zrobić zdjęcie z Mikołajem, a także z nim zatańczyć. Obiecał, że za rok również odwiedzi naszą miejscowość.😉

OSP i KGW w Kamieniu dziękują sponsorom imprezy, a więc Wójtowi Gminy Słupca Grażynie Kazuś i radnemu Łukaszowi Graczykowi. Dziękujemy także Henrykowi Marchlewiczowi za wcielenie się w rolę Św. Mikołaja, Hubertowi Graczykowi za fotorelację oraz paniom z KGW i naszym druhom za pomoc w organizacji choinki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ