Połowinki w ZSP w Zagórowie

1748
wyświetlenia

W piątkowy wieczór dnia 3 listopada 2017 na sali biesiadnej Przy Stajni w Kościołkowie odbył się Bal Połowinkowy, w którym brali udział uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego oraz III Technikum Teleinformatycznego i Technikum Geodezyjnego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. Na połowinkach bawiło się 80 osób.

Część oficjalną tegorocznego balu poprowadzili Wiktoria Kanafa – klasa II Liceum Ogólnokształcące i Adrian Busse – klasa III Technikum Teleinformatyczne. Konferansjerzy serdecznie powitali zebranych i podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas Magdalenie Wojnicz, Kamili Bartłomiejczak, Radosławowi Napierale oraz rodzicom za zorganizowanie uroczystości . Głos zabrała również dyrektor Małgorzata Iwanicka, która życzyła młodzieży udanej zabawy i miłych wspomnień. Wyrazem wdzięczności dla organizatorów były wręczone przez młodzież kwiaty.

Po 18.00 na parkiet ruszyli zapaleni tancerze, którzy wcale nie miały ochoty z niego schodzić, dzięki prowadzącemu DJ Shimiemu. Starał się on stworzyć świetną atmosferę, łącząc ze sobą różne utwory muzyczne i urozmaicając imprezę zabawami. Nie brakowało również dedykacji i życzeń dla uczniów i gości.

Znakomicie spisała się ekipa czuwająca nad gastronomiczną stroną balu. Podano smaczne dania, a podniebienia dopieściły słodkości serwowane przez miłą i sympatyczną obsługę.

W tej niezwykłej atmosferze uczniowie, nauczyciele i rodzice bawili się znakomicie, aż smutno się było rozstawać. Na szczęście uczestnikom Połowinek towarzyszyła świadomość, że w perspektywie widnieje idea Studniówki, na którą już wszyscy czekają .

Joanna Baśkiewicz II LO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ