Policja prowadzi ścisłe kontrole nielegalnych towarów przed świętami

1297
wyświetlenia
Mundurowi prowadzili kontrole punktów sprzedających choinki, żywe ryby, miejsca sprzedaży fajerwerków.

Policjanci wspierani przez inne służby prowadzą przed świętami działania prewencyjne mające zapobiegać przypadkom kradzieży kieszonkowych, kradzieży choinek i drewna z lasu, nielegalnego poławiania ryb oraz innym przypadkom szkodnictwa leśnego i wodnego. Mundurowi kontrolują również miejsca sprzedaży materiałów pirotechnicznych oraz punkty obrotu żywymi rybami.

Wspólne działania służb zaplanowano w rejonach leśnych i wodnych naszego powiatu oraz na targowiskach. W przedsięwzięciu wzięli udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy oraz funkcjonariusze Straży Leśnej i Państwowej Straży Rybackiej.

Mundurowi prowadzili kontrole punktów sprzedających choinki, żywe ryby, miejsca sprzedaży fajerwerków. Patrolowali targowiska, rozmawiali z kupującym i sprzedającymi. Radzili jak chronić mienie, aby nie zostać okradzionym przez kieszonkowców.

Wspólne patrole różnych służb sprzyjają poprawie bezpieczeństwa, ładu i utrzymania porządku publicznego, przeciwdziałają różnym przejawom nierespektowania prawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ