Policja! – Podsumowanie noworocznego weekendu!

459
wyświetlenia

Przez cztery dni noworocznego weekendu doszło do dwóch pożarów i dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Przeprowadzono również kilkanaście interwencji domowych, których głównym przyczynkiem był alkohol i nieporozumienia rodzinne.

31 grudnia 2020 r około godz. 18.40 w Słupcy doszło do kolizji drogowej. Kierujący BMW na ul. Sikorskiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego uderzył w trzy zaparkowane samochody. 18-letniego sprawcę zdarzenia policjanci ukarali mandatem karnym.

Tego samego dnia około godz. 22.00 zgłoszono o pożarze garażu w miejscowości Strzałkowo. Spaleniu uległy przechowywane w budynku rowery, różne urządzenia i narzędzia. Trwa ustalanie, co było przyczyną zaistnienia zdarzenia. Jedna z wersji, która będzie sprawdzana przez prowadzących sprawę funkcjonariuszy, będzie możliwość zapalenia się garażu od wystrzelonej petardy.

Do pożaru doszło również 2 stycznia w miejscowości Kamień gm. Słupca. Po godzinie 7.00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły, w której była składowana słoma.

Tego samego dnia ok. godz. 21.30 poinformowano o wypadku drogowym w miejscowości Jaroszyn w gm. Lądek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym oplem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowały 2 osoby, które przewieziono do szpitali celem udzielenia pomocy i określenia obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-letniego kierowcy auta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ