Podpisali umowę na budowę i dofinansowanie 4 ulic w Słupcy

756
wyświetlenia

W poniedziałek, 28 października o godzinie 10.00 w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu w obecności wicewojewody Anety Niestrawskiej, burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk, uroczyście podpisał umowę na realizację zadania „Budowa ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka i Jana Kazimierza w Słupcy”.

Tego samego dnia o godzinie 14.00 w Urzędzie Miasta Słupcy burmistrz dokonał podpisania umowy z Wykonawcą zamówienia, to jest firmą IZBRUK Maciej Rybicki, Zakład Ogólnobudowlany, Dziedzice 59, 62 – 404 Ciążeń. W poniedziałek nastąpiło, także przekazanie placu budowy pod inwestycję. Całkowita wartość zamówienia w wyniku przetargu to 2 876 886,00 złotych z czego 70% stanowi dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.
Jak informuję Jacek Szczap – zastępca burmistrza: ,,Zakres prac będzie obejmował: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, odwodnienie korpusu drogowego, podbudowę, nawierzchnie, roboty wykończeniowe, oznakowanie elementów ulic, oświetlenie dróg. Termin wykonania inwestycji ustalono na 30.06.2020r’’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ