Plażowa Piłka Siatkowa Igrzyska Młodzieży Szkolnej

328
wyświetlenia

10 i 11 maja, na boisku Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, zostały rozegrane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Poniżej komunikaty z zawodów. W zawodach uczestniczyło 18 zawodników w kategorii chłopców i 16 zawodniczek w kategorii dziewcząt, z 4 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Turniej przeprowadzono „systemem brazylijskim”

7-8 Kowalewo Opactwo I, Kowalewo Opactwo I
Awans do finału rejonowego wywalczyła SP w Ostrowitem I w składzie:Michał Błaszkowski, Szymon Głowacki. Opiekun: Marcin Wiatrowski

7 Kowalewo Opactwo
Awans do finału rejonowego wywalczyła SP w Strzałkowie I w składzie: Magdalena Figas, Klaudia Kuchcińska. Opiekun : Katarzyna Muszyńska

Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a zawodniczki trzech najlepszych drużyn medale ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Mistrzostwa przygotował i przeprowadził Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy przy współpracy z nauczycielami WF