Pani Ula w komendzie straży

1660
wyświetlenia

Podczas finału WOPŚ w Słupcy, pani Urszula Ostrowska wylicytowała pobyt w Komendzie. Szansa na zrealizowanie wygranego bonu pojawiała się z początkiem  maja.

Pobyt WOŚP gaszenie pożaruPani Urszula wylicytowała podczas aukcji dzień w komendzie,  wśród strażaków pełniących służbę w KP i JRG PSP Słupca. Urszula Ostrowska pochodzi z Płocka, potem mieszkała w Szczecinie, aktualnie jest mieszkanka Goliny w powiecie konińskim. Od ponad dwóch lat jest członkiem klubu motocyklowego WFM Słupca. Inspiracją do jazdy na motorze był jej mąż, który opłacił kurs prawa jazdy ,a następnie kupił motor  W dzieciństwie należała do grupy harcerzy, która utrzymywała stały kontakt z członkami OSP. Od zawsze ciekawił ja zawód strażaka i chcąc zobaczyć jak on wygląda od kuchni postanowiła poprzez udział w licytacji zapoznać się ze specyfiką tej służby.

Podczas pobytu miała okazję brać udział w ćwiczeniach zmiany służbowej na jeziorze słupeckim, wyjechać alarmowo oraz przećwiczyć rozwinięcie bojowe z samochodu GCBA 5/32 na placu Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP. Poznała również parametry samochodu – drabiny SHD-23 oraz innego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu tutejszej jednostki. Pobyt zakończył się wspólnym obiadem oraz zdjęciem ze strażakami.Pobyt WOŚP wspólne zdjęcie

Tekst: mł.bryg Dariusz Różański

Opr AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ