Otwarcie Parku Handlowego w Słupcy!

4778
wyświetlenia

Atrakcyjne rabaty, konkursy z nagrodami, niespodzianki i akcje promocyjne – czyli… WIELKIE OTWARCIE PARKU HANDLOWEGO W SŁUPCY! W pierwszy poniedziałek miesiąca, 2 marca, w centrum Słupcy, rusza nowe centrum handlowe.

M-Park będzie doskonałym uzupełnieniem sąsiadującej z nim Galerii Słupeckiej. Lokalizacja jest jeszcze bardziej atrakcyjna, ze względu na bliskość słupeckiego targu, który znajduje się tuż obok nowo powstałego M-Parku. Od tej wiosny zatem, ta część miasta, staje się największym centrum zakupowym w Słupcy!
Świetna lokalizacja i nowe marki w mieście to nie wszystko. Wielkim atutem nowego centrum jest także duży, darmowy parking! Wjazd na niego znajduje się od ulicy Kościuszki, pieszo natomiast do M-Parku można dotrzeć także od strony targu i Galerii Słupeckiej.
Nowe miejsce to nowe butiki, salony i marki, których dotąd w Słupcy nie było! Jedynym sklepem, który przenosi się z obecnej lokalizacji jest marka Pepco, która zmienia miejsce, w związku z większymi potrzebami metrażowymi. W Galerii Słupeckiej, o powierzchnię obecnego Pepco, zostanie powiększony market Biedronka. Dużym powodzeniem z pewnością będzie się cieszył także salon odzieżowy Sinsay. To jeden z większych sklepów tej marki w Wielkopolsce! Do tej pory brand Sinsay kojarzony był głównie z ubraniami, dodatkami i akcesoriami dla Pań. Nowy sklep w M-Parku oferuje także kolekcję dziecięcą oraz akcesoria dla domu. W M-Parku powstanie również pierwszy w Słupcy Deichmann oraz salon sprzedaży NEONET, który specjalizuje się w handlu produktami z branży RTV, AGD i IT.
Z okazji wielkiego otwarcia, marki zaplanowały szereg atrakcji dla klientów i kuszące promocje na „dzień dobry”. W poniedziałek, już na parkingu, chętni będą mogli wziąć udział w organizowanym przez NEONET konkursie. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Dodatkowo wszyscy goście, którzy odwiedzą elektromarket tego dnia, będą mogli liczyć na drobne upominki rozdawane przez hostessy NEONETu. Przez 3 dni, od drugiego do czwartego marca, w Deichmannie, obowiązywać będzie super promocja. Z okazji otwarcia salonu 20% mniej zapłacimy za nieprzecenione buty i torebki. Sinsay natomiast sprezentuje atrakcyjny rabat, aż 30% dla pierwszych 50-ciu klientów (przy zakupach do kwoty 200 zł). Warto więc wybrać się na zakupy do M-Parku już w pierwszych dniach po otwarciu.
M-Park to lokalna inwestycja, właściciele pochodzą ze Słupcy, a podmiotem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji jest firma konsultingowa Zandecki Partners z Poznania. Generalnym wykonawcą, który kompleksowo odpowiadał za cały proces realizacji budowy, jest firma Amwin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z Wrześni. Wszystkie prace budowlane przebiegały zgodnie z harmonogramem i obiekt został oddany do użytku w ustalonym z Inwestorem terminie. Dzięki sprawnej współpracy wszystkich podmiotów już 2 marca możemy korzystać z nowego parku handlowego w mieście.
Serdecznie zapraszamy od godz. 9:00!

1 KOMENTARZ

  1. Lepiej by pobudowali jakiś warsztat pracy dla ludzi a nie sklepów nabudują tylko z czymś trzeba iść do tego sklepu z pustą kieszenią nikt nie pujdzie…… Cała Słupca,, Miasto Rencistów ”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ