Ostrowite uruchomiło aplikację na smartfony do komunikacji z mieszkańcami!

144
wyświetlenia

Aplikacja „Blisko” to jeden z elementów systemu wczesnego ostrzegania, za pomocą którego można otrzymać informacje, dotyczące m.in. występujących niepokojących zdarzeń czy spraw, które interesują mieszkańców gminy Ostrowite.

Aplikacja BLISKO Jest idealnym rozwiązaniem dla komunikacji masowej z mieszkańcami, którzy już posiadają smartfony. Dostarczane wiadomości są w bardzo atrakcyjnej formie. Podstawowym założeniem aplikacji jest dostarczanie mieszkańcom użytecznych informacji o charakterze lokalnym, tylko z zaufanych źródeł.
System SISMS to narzędzie, dzięki któremu możemy błyskawicznie dotrzeć do mieszkańców. Do zarejestrowanej osoby wysyłamy ostrzeżenie lub inne informacje o zagrożeniach w formie publikacji w aplikacji „Blisko”, którą można za darmo pobrać i zainstalować w swoim telefonie.

Oprócz ostrzeżeń użytkownik aplikacji „Blisko” może zadeklarować, że chce otrzymywać informacje o ważnych wydarzeniach w gminie z kategorii:
– gospodarka odpadami
– kultura i sport
– oświata
– powiadomienia z urzędu
– Rada Gminy

W aplikacji „Blisko” można również włączyć inne powiadomienia. Lista aktywnych nadawców dla gminy Ostrowite to:
– Child Alert – ogólnopolski kanał z komunikatami na temat poszukiwania zaginionych dzieci
– Jakość powietrza – komunikaty o jakości powietrza dowolnie wybranej stacji
– Komenda Główna Policji
– Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
– Koronawirus – serwis informacyjny
– Zdrowe odżywianie

Aplikacja BLISKO jest darmowa, a korzystanie z niej całkowicie bezpłatne. Komunikator wymaga jedynie połączenia z internetem. Zachęcamy do instalacji aplikacji.

Jak korzystać z aplikacji –tutaj znajdziesz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ