Ostatni rocznik pod sztandarem gimnazjum

2605
wyświetlenia
Ostatni Poczet Sztandarowy Gimnazjum

W piątek 23 czerwca o 8.30 odbyło się pożegnanie ostatniego rocznika gimnazjalistów jeszcze pod sztandarami gimnazjum. Kolejne, ostatnie dwa roczniki będą już pod sztandarem szkoły podstawowej nr 3. Jednocześnie z honorami pożegnano odchodzącą na zasłużona emeryturę dyr. Marię Żarnecką.

Po raz ostatni dyr. Maria Żarnecka miała okazję osobiście wręczyć nagrody najlepszym uczniom  gimnazjum. Nagrody wręczył  uczniom wręczyli również burmistrz miasta Michał Pyrzyk i radni miejscy.

Przedstawiamy nagrodzonych uczniów:

  1. STYPENDYŚCI
  • Agnieszka Michalak kl. 3f
  • Adam Urbaniak kl. 2d
  • Julia Zastawa kl. 2d
  1. NAGRODY BURMISTRZA
  • Paulina Szymańska kl. 1a
  • Dawid Witasik kl. 2d
  • Dominika Biadasz kl. 3d
  1. NAGRODY Z INICJATYWY RADNYCH RADY MIASTA SŁUPCY
  • Viktoria Siepielska kl. 3c- Wolontariusz roku Szkolnego Koła Caritas
  • Monika Bednarowicz kl. 3e
  • Natalia Leszczyńska kl. 3e
  • Kornel Antczak kl. 3e
  • Katarzyna Łechtańska kl. 3f
  1. COPERNIKUS za najwyższą średnią z trzech lat nauki i wzorowe zachowanie
  • Agnieszka Michalak kl. 3f
  1. NAGRODA DYREKTORA za wysokie wyniki nauczania, wzorowe zachowanie, osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym.

Piotr Szelejewski kl. 3f -LAUREAT Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

  1. NAGRODA DYREKTORA za uzyskanie najlepszych wyników w szkole na egzaminie gimnazjalnym w r.szk. 2016/2017
  • Agnieszka Michalak kl. 3f- FINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  1. MISTRZ PIÓRA
  • Agnieszka Michalak kl.3F
  1. MISTRZ ORTOGRAFII na poziomie klas III
  • Oskar Dydymski kl.3E
  1. MISTRZ PĘDZLA
  • Klaudia Leśniewicz kl. 3b
  1. MISTRZ ŚPIEWU
  • Weronika Wróblewska kl. 3a
  1. PLEBISCYT na Najlepszego Sportowca Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy w r. szk. 2016/2017 kategoria dziewcząt:
  • Maja Kołodziejska kl. 3a

kategoria chłopców:

  • Rafał Majdecki kl. 3a
  1. Listy gratulacyjne

MISTRZOWIE

FINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego w roku szkolnym 2016/2017

  • Nel Derda kl. 3f

Matematyk roku na poziomie klas III

  • Piotr Szelejewski kl.3F

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu z fizyki MULTITEST

    • Piotr Szelejewski kl. 3f

EKSPERT LOGICZNEGO MYŚLENIA w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia 2017

  • Michał Czarnecki kl.3e

  • Agnieszka Michalak kl.3f

  • Oskar Dydymski kl.3e

MISTRZ LOGICZNEGO MYŚLENIA w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia 2017

  • Miłosz Rogalski kl.3e-10 miejsce

  • Piotr Szelejewski kl.3f-2 miejsce

NAGRODA za zdobycie wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2017”

  • Agnieszka Michalak kl.3f

NAGRODA za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2017”

  • Piotr Szelejewski kl. 3f

NAGRODA za Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

  • Oskar Dydymski kl. 3e
  • Miłosz Rogalski kl. 3e

IV miejsce w finale XVI Powiatowego Turnieju Wiedzy o Ochronie Środowiska

  • Agnieszka Michalak kl. 3f

NAGRODA za udział w Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym „Miłosierni jak Ojciec”

  • Rogalski Miłosz kl. 3e

I miejsce na wykonanie lapbooka tematycznie związanego z 20. Rocznicą uchwalenia Konstytucji 2 kwietnia 2017 r.

  • Agnieszka Michalak kl 3f (Julia Zastawa kl. 2 d, Aleksandra Widerowska kl. 2 d)

I miejsce w konkursie „Porozmawiajmy o tym jak było – stan wojenny widziany oczyma młodzieży”

  • Agnieszka Michalak kl. 3f (Aleksandra Widerowska kl. 2d, Beata Tuczyńska kl. 2 )

NAGRODA za trzyletnią pracę w redakcji gazetki szkolnej „Mikołajek”

  • Kamil Kropaczewski kl. 3f
  • Dominika Sikorska kl. 3f
  • Bartosz Szałecki kl. 3f

NAGRODA za wyróżnienie w POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM WIERSZY
I PIEŚNI O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

  • Maciej Śmiechowski kl. 3f (Amelia Kłaniecka kl. 1 a)

Podziękowanie za aktywną działalność na rzecz Samorządu Uczniowskiego w r. szk. 2016/2017

  • Maciej Śmiechowski kl. 3f

  • Jakub Przesmycki kl. 3f

Nagroda za reprezentowanie solidnego rzemiosła i artystycznej kreatywności na zajęciach koła teatralnego ORBITA

  • Agnieszka Michalak kl. 3f
  • Nadia Kaźmierczak kl. 3f
  • Julia Wojtczak kl. 3f
  • Maciej Śmiechowski kl. 3f

Nagroda za reprezentowanie szkoły w POCZCIE SZTANDAROWYM w latach 2015-2017

  • Julia Przybylska kl. 3e
  • Aleksandra Tkaczyk kl. 3e
  • Oliwia Wysocińska kl. 3e
  • Kornel Antczak kl. 3e
  • Katarzyna Łechtańska kl. 3f
  • Julia Chmielewska kl. 3f

Nagroda za wzorowe sprawowanie funkcji Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego
w r. szk. 2016/2017

  • Dominika Biadasz kl. 3d

ZOSTAW ODPOWIEDŹ