Oskarżenie już niedługo

1326
wyświetlenia

Za kilka tygodni minie rok od tragicznej śmierci Patrycji Sochy. Prokuratura Rejonowa w Słupcy zbiera już ostatnie materiały dotyczące tej sprawy. Już niedługo do sądu zostanie skierowany akt oskarżenia przeciwko Kamilowi K.
Kamilowi K. zgodnie z przedstawionymi zarzutami może grozić do 5 lat więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci Patrycji SochySzczegóły zdradziła nam prokurator Zofia Ciesiołkiewicz-Kubiak – Myślę, że do końca lipca będziemy mieć już wszystkie materiały, czekamy jeszcze na pisma od biegłych, które powinny już niedługo do nas dotrzeć. Jak tylko otrzymamy ostatnie dokumenty, będziemy gotowi do sporządzenia aktu oskarżenia.
Prokurator Ciesiołkiewicz-Kubiak w rozmowach z nami wielokrotnie wyrażała swe oburzenie sprawą dopalaczy w naszym kraju. Walka z dopalaczami jest utrudniona przez obowiązuje przepisy, a środki używane do ich produkcji zazwyczaj są mało znane – ich identyfikacja zazwyczaj trwa długo. Nie inaczej było w przypadku tragicznej śmierci młodej zagórowianki. O dopalaczach krytycznie wyraża się również nowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy Zygmunt Jasiński – Problem walki z dopalaczami jest globalny. Funkcjonują sklepy z tymi środkami, w Koninie, jak i w Słupcy takie przypadki przecież do niedawna były. My staramy się reagować natychmiast.

Więcej w najnowszym “Głosie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ