Operetka z międzynarodową obsadą w Zagórowie

1523
wyświetlenia

We wtorek, 13 lutego odbył się w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie Karnawałowy Koncert Operetkowy w wykonaniu Solistów Scen Poznańskich i Kijowskich.

Artyści z Poznania i Kijowa –Agnieszka Wawrzyniak , Bartosz Kuczyk oraz Julia Litwinowa , Olexandr Prokopienko – zaśpiewali słynne szlagiery operetkowe przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Dodatkowo na koncercie pojawiły się akcenty taneczne w wykonaniu tancerki Mariny Ostapei.
Operetki w takiej formie z zespołem i tancerką jeszcze nie było w Zagórowie , a po reakcji publiczności widać , że forma ta sprawdziła się . Koncert doskonale dopasował się do ostatniego dnia karnawału i sprawił publiczności dużo radości. Jak zawsze dopisała zagórowska publiczność , ale na koncert przyjechali również niezawodni seniorzy z Pyzdr. Nie zabrakło takich przebojów jak:”Jokohama”,” Besame Mucho”, „Graj cyganie” , ”Morie morie” i wielu innych. Organizatorzy dziękują wspaniałej publiczności za udział w koncercie i do zapraszają na kolejne wydarzenia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ