Ogólnopolski Festiwal Piosenki “Wygraj Sukces” – Podróż do Disneylandu

2512
wyświetlenia

22 Ogólnopolski Festiwal Piosenki “Wygraj Sukces” jest organizowany przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Ponad 50 Ośrodków kultury rokrocznie przeprowadza eliminacje wstępne. W sobotę 22 kwietnia 2017 takie eliminacje zostały zorganizowane w MDK w Słupcy

Do tej pory eliminacje wstępne organizował Krystian Bartczak z CK Muzyk. W tym roku zrezygnował ze względu na sprawy rodzinne i poprosił MDK w Słupcy o zajęcie się imprezą. MDK z organizacji wywiązało się bardzo profesjonalnie. Uczestnicy zostali poinformowani indywidualnie o której będą przesłuchiwani i pojawiali się według wyznaczonych godzin. W konkursie bierze udział około 2,5 tys uczestników w całym kraju.

W Jury zasiadali Robert Witowski – przewodniczący , Piotr Królikiewicz, Piotr Górny. Przesłuchano około 40 uczestników, z których do dalszego etapu wybrano 10.  Po II etapie odbędzie się finał konkursu w Tarnobrzegu.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach klasy od 0-3, od 4-6 i gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Zwycięzca Grand Prix w Tarnobrzegu dostaje w nagrodę wycieczkę do Disneylandu.

Do drugiego etapu z eliminacji wstępnych w Słupcy przeszły: Zuzanna Wilczyńska, Julia Glapa, Amelia Kłaniecka, Aleksandra Sobieraj, Natalia Cieślak, Martyna Moczyńska, Maria Miler, Kornelia Cieślewicz, Lena Witkowska, Sandra Wawer.

Piotr Stróżyk

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ