Ogłosili przetarg na budowę ul. Szeluty

585
wyświetlenia

W związku ze zwiększonym kosztorysem wysłany został wniosek do Urzędu Marszałkowskiego o podwyższenie puli środków dofinansowania na budowę ulicy Szeluty. Do planowanej budowy ulicy dołożono także 155 000 złotych, które zostały przesunięte z odłożonego remontu ulicy Ogrodowej.

Niezależnie od tego czy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie burmistrz Michał Pyrzyk poinformował, że po czwartkowej sesji Rady Miasta, 19 lipca ogłoszony będzie przetarg na wykonawcę tego zadania.
Przypominamy, że miasto Słupca otrzymało dotację z budżetu Województwa Wielkopolskiego na budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych w wysokości 98750 zł i na zakup sadzonek drzew miododajnych w wysokości 11277 zł. W ramach otrzymanych środków wyremontowana zostanie ulica Szeluty. Po majowej sesji Rady Miasta Słupca zostanie zlecone wykonanie dokumentacji na remont ul. Szeluty. Wykonanie remontu i zakończenie remontu zaplanowano na okres wakacji do końca września.

3 KOMENTARZE

  1. Noooo to faktycznie grunty rolne.Jak tak w Słupcy widzą nasze rolnictwo to brawo Wy. Nie wiem czy na takich “gruntach” rolnych utrzymają się choćby nasze syrenki które biegają po Łasku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ