Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w MOSiR

372
wyświetlenia

27 i 28 grudnia w hali MOSiR rozegrano Noworoczny Turniej Piłki Nożnej. Udział wzięło 21 drużyn.

Klasyfikacja końcowa

Kategoria kl. I-II
1. Pomarańczowi SKP MOS Słupca /Antoni Przybylski, Bartek Chmura, Adam Ciesielski, Mateusz Klocek, Szymon Osowiec/
2. SKP MOS I Słupca /Patryk Chojnacki, Wojciech Zaparty, Michał Nowaczyk, Mateusz Górniak, Hubert Błoniewski/
3. Czerwoni SKP MOS Słupca /Piotr Olszewski, Gabriela Ziarniak, Jakub Nawrot, Michał Biadasz, Szymon Ławniczak/
4. Niebiescy SKP MOS Słupca /Roksana Zborowska, Damian Kukulski, Cezary Ratajczyk, Nikodem Czerniejewski, Nikodem Paszek/
Trenerem drużyn był Wojciech Henke.

Zawodnicy otrzymali dyplomy i okolicznościowe medale.

Kategoria kl. V-VI
1. FC Słupca SP 3 Słupca /Mateusz Chwaciński, Kamil Kowalewski, Dominik Zaradzki, Piotr Zaradzki, Antoni Górski, Szymon Strzyżewski/
2. Żółty Śnieg SP 1 Słupca/SP Koszuty /Kacper Matuszewski, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Staszak, Jan Pawela, Mikołaj Stachowski, Wiktor Laskowski/
3. Majster Team SP 3 Słupca /Marcel Makowski, Klaudiusz Olkiewicz, Hubert Półrolniczak, Mikołaj Szymański, Paweł Kuźniak, Michał Półrolniczak/
4. FC Fajerwerki SP 1 Słupca /Wojciech Przywoźny, Adam Tecław, Bartek Świtalski, Dawid Świtalski, Klaudiusz Urbaniak/
5. FC Smerfy SP 3 Słupca /Tymon Wiatrowski, Jakub Kaczorowski, Nikodem Jakubczyk, Witold Wiatrowski/

Za pierwsze trzy miejsca zespoły otrzymały okolicznościowe medale.

Kategoria kl. III-IV
1. SKP Niebiescy /Wiktor Rzemyśkiewicz, Jakub Rosadowski, Gracjan Tomaszewski, Jan Kubiak, Cyprian Banaś/
2. SKP Pomarańczowi /Norbert Matuszewski, Magda Górska, Julia Przybylska, Wojciech Rosadowski, Marcel Kraśniewski, Dominik Rzemyśkiewicz/
3. Sokoły SP3 Słupca/SP3 Września /Jakub Blejwas, Oliwier Pol, Marcel Nowak, Michał Mroczko, Marcel Staszak/
4. SKP Czerwoni /Konrad Zauer, Kinga Wojewoda, Rafał Duszyński, Piotr Beinek, Kuba Nachowiak, Artur Łukaszyk/
5-6. SKP MOS Pomarańczowi /Piotr Olszewski, Karol Mejek, Damian Kukulski, Cezary Ratajczyk, Bartosz Chmura, Antoni Przybylski, Nikodem Czerniejewski/
FC Adidas /Krzysztof Maćkowski, Piotr Szymański, Oliwier Szymczykowski, Michał Chmura, Jakub Bogdański, Kuba Szczepaniak/
7. SKP MOS Czerwoni /Patryk Kluczyński, Michał Banaś, Hubert Błoniewski, Mateusz Górniak, Michał Nowaczyk, Adam Ciesielski, Wojciech Zaparty, Szymon Osowiec/

Trenerem SKP był Patryk Krawiec a SKP MOS Wojciech Henke.
Za pierwsze cztery miejsca drużyny otrzymały okolicznościowe medale.

Kategoria kl. VII-VIII i gimnazjum
1. Dream Team Lądek/Drążna/Cienin Zaborny /Paweł Kryszak, Krzysztof Mila, Jakub Burda, Michał Łyskawa, Kamil Czerniejewski/
2. OSP Cienin Kościelny /Bartosz Wysocki, Dawid Manuszak, Marcel Szymankowski, Paweł Górniak, Norbert Matuszewski, Michał Szymański/
3. Bez Nazwy SP 1/SP 3 Słupca /Miłosz Janiak, Dawid Wiśniewski, Wiktor Zaradzki, Filip Gradowski, Marcel Makowski/
4. FC Walkielona Kowalewo/Słupca/Drążna/Zagórów /Wiktor Rosadowski, Jakub Dąbrowski, Krystian Banaś, Damian Domiński, Albert Kowalewski/
5. Dzięciołki Słupca /Szymon Molski, Szymon Głuszkowski, Kacper Głowacki, Kacper Szymczykowski, Klaudiusz Olkiewicz, Paweł Kuźnia/

Za pierwsze trzy miejsca zespoły otrzymały okolicznościowe medale.

Mecze sędziował Patryk Krawiec. Sekretariat turnieju Beata Maliszewska i Agnieszka Kończak-Górniak. Obsługa medyczna Iwona Sokołowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ