Nowa grupa biegowa w Słupcy

2719
wyświetlenia

Powstanie nowej grupy biegowej zainicjował Jarosław Cierniak, maratończyk. W skład nowo powstałej grupy o nazwie “Grupa Biegowa Słupca – Kimkolwiek jesteś biegnij ze mną”wchodzą osoby ze Słupcy i okolic.

We wtorek 5 czerwca odbył się czwarty wspólny trening na Stadionie Leśnym. Celem są wspólne wyjazdy na wszelkiego rodzaju zawody biegowe w Polsce. Na razie grupa liczy 18 członków. W treningu gościnnie brała również grupa Night Runners Września (żółte koszulki), która również zaprasza na własne treningi w każdy poniedziałek o 19:00 i czwartek o 17:30 nad Zalew Lipówka we Wrześni.

4 KOMENTARZE

  1. Chciałam dodać że w treningu gościnnie brała udział również grupa Night Runners Września – żółte koszulki – która również zaprasza na własne treningi w każdy czwartek o 17:30 i poniedziałek o 19:00 nad zalew Lipówka we Wrześni. A grupie ze Słupcy życzymy dużo motywacji i prężnego działania. Do zobaczenia.

  2. Czy pan Cierniak posiada jakiekolwiek uprawnienia do prowadzenia treningów biegowych? Ma tytuł zawodowy trenera lub instruktora sportu? Udział w maratonie daje doświadczenie, ale nie jest równoznaczny z odpowiednią wiedzą bazową.

    • nie jest to klub, a więc nie potrzeba tutaj trenera z tytułem jest to grupa która ma mieć jakiś wspólny cel… brawo i duży ukłon dla pana Jarka za to że chce zjednoczyć mieszkańców i pokazać że bieganie to fantastyczna forma aktywności, że to sport prawie dla każdego bez względu płeć , wiek czy status społeczny. Myślę że temu panu chodzi o zarażanie swoja pasją niż profesjonalne prowadzenie ” biegacza” a z własnego doświadczenia wiem że tytuł trenera to nie wszystko. Najważniejsze jest doświadczenie a tego panu Jarkowi na pewno nie brakuje . Trzymam kciuki :)

  3. Czy to trener wykfalifikowany czy tez nie w amatorskim srodowisku slupeckich biegaczy mysle nie ma wiekszego znaczenia.Pewnie gdyby ktos chcial przekraczac swoje granice ze wzgledu na doswiadczenie biegowe przygotowalby go do tego zadania.Uwazam ze to sprawa drugorzedna.Istotnym jest fakt ze przyjezdza czlowiek i probuje nie na swoim terenie pokazac ludziom jak milo mozna spedzic czas aktywnie odpoczywajac.Wyczuwa sie pasjonata a to moze zrodzic sukces powstania grupy dla ktorej bieganie bedzie tylko dodatkiem a wartoscia n
    adrzedna radosc spotkania ze soba.Czy starczy cierpliwosci?Zobaczymy.Jedno jest pewne:brawo dla tego Pana za podjecie proby zarazania swoja pasja.Powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ