Noc Muzeów w Słupcy

1191
wyświetlenia

W piątek o 20.30 w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów odbyło się uroczyste odsłonięcie symbolicznej ławki przyjaciółek dedykowanej Grażynie Harmacińskiej i Dance Rozentalównie.

Cała impreza odbyła się nie tylko przy mostku i stawku. Po odsłonięciu ławki uczestnicy przenieśli się pod budynek muzeum, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje. Dla słupeckiej publiczności wystąpiła z bardzo dobrze przygotowanym spektaklem „Chcemy śpiewania gwiazd…”. grupa teatralna z LO w Słupcy Human Sapiens. Scenariusz do spektaklu napisała opiekunka grupy i nauczyciel Anna Halaba.
Późnym wieczorem słupecka publiczność wysłuchała koncertu piosenek z repertuaru Mieczysława Fogga w wykonaniu zespołu „Piotr K …razy dwa ”z Warszawy.
Dla wielu uczestników imprezy wręcz genialna okazała się oprawa kulinarna przygotowana przez uczniów “Ekonomika” i mistrzynię kuchni Annę Rajzner. Tym razem była to biała polewka. Walory smakowe były tak wysokie, że słychać było opinie, że nie powstydziłyby się tej polewki najlepsze restauracje, a może nawet takiej tam się nie znajdzie. Organizatorom gratulujemy dobrej imprezy.

Piotr Stróżyk

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ