Koncert “Piosenka Filmowa” w Zagórowie

480
wyświetlenia

W czwartek 23 listopada odbył się w Domu Kultury w Zagórowie Koncert Koła Wokalnego pt: Piosenka Filmowa. Wzięło w nim udział aż 25 wykonawców. Niezmiernie cieszy , że śpiew przynosi dzieciakom tyle frajdy. W bardzo ciekawym i zróżnicowanym repertuarze przenieśliśmy się w świat bajek , filmów dla dzieci i młodzieży, a nawet do seriali telewizyjnych.

Można było usłyszeć: „Kaczkę dziwaczkę”, „Kiedy nie śpią sny’’, „Halleluja”, „Miłość rośnie wokół nas”, „Kolorowy wiatr”, „Siedem życzeń” i wiele innych znanych piosenek. Publiczność jak zawsze dopisała i nagradzała wykonawców brawami .

Koło Wokalne to grupa fajnych , pracowitych dzieciaków, które sumiennie uczęszczają na zajęcia i angażują się w nowe projekty wokalne i koncerty. Piosenka Filmowa była trudna do realizacji , ale soliści nie poddali się i każdy zaprezentował wybrany utwór. Co niektórzy przygotowali nawet stroje pasujące do piosenki i filmu. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodki upominek ufundowany przez Dom Kultury.

Organizatorzy dziękują akustykom: Radka Rzepeckiemu i Mateusza Kotuńskiemu oraz Piotrowi Łakomiakowi za pomoc w przygotowaniu i realizacji koncertu. Specjalne podziękowania za pomoc przy fotografowaniu dla Katarzyny Waszak.

Trwają przygotowania Koła Wokalnego do występu na I Jarmarku Bożonarodzeniowym w Zagórowie, na który wszystkich serdecznie zapraszamy .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ