Nauczyciele powiatu w finale wojewódzkim “Nauczyciel na Medal”

1946
wyświetlenia
Dwoje nauczycieli z powiatu słupeckiego, Tadeusz Markiewicz i Bożena Szelewska w finale wojewódzkim konkursu "Nauczyciel na Medal"

W konkursie Głosu Wielkopolskiego “Nauczyciel na Medal” słupecki radny i nauczyciel Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrowicach Tadeusz Markiewicz oraz nauczyciel z Kotuni Bożena Szelewska awansowali do finału wojewódzkiego. Żeby mogli wygrać w swoich kategoriach potrzebne są Państwa głosy.

Aby zagłosować na Tadeusza Markiewicza należy wysłać sms pod nr 72355 wpisując N.490

Do finału wojewódzkiego dostała się również nauczycielka ze Szkoły Podstawowej z Kotuni, Bożena Szelewska. Głosy na pedagoga z Kotuni wysyłamy pod nr 72355 wpisując NPW.155

Głosowanie będzie trwać do piątku, 24 listopada do godz. 22:00. Do wojewódzkiego finału awansowali zwycięzcy pierwszego, powiatowego etapu z Poznania, Kalisza, Konina, Gniezna, Leszna, Ostrowa, Piły oraz wszystkich powiatów w Wielkopolsce. Kandydaci zachowali głosy zdobyte w pierwszym etapie.

Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/nauczyciel-na-medal/a/nauczyciel-na-medal-nauczyciel-klas-ivvii-i-gimnazjum-final-wojewodzki-aktualne-wyniki,12667484/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.