Nagrodzeni uczniowie w SP Drążna

369
wyświetlenia

Tytuł Prymusa Szkoły zdobywają ex aequo: Paulina Piotrowska – średnia 5,73 i Wojciech Mioducki – średnia 5,73.
Nagrody Wójta Gminy Słupca otrzymali: Kinga Kamińska kl. IV, Paulina Piotrowska kl. IIIc Gimnazjum i Wojciech Mioducki kl. IIIc Gimnazjum – wszyscy uzyskali średnią ocen 5,73!

Nagrody
Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:
– kl. I – Franciszek Grochowski, Julia Kalecka, Zuzanna Małecka,
– kl. II – Izabela Wrzesińska, Iga Parol,
– kl. IV – Kinga Kamińska, Julia Gorzelańczyk, Marta Roszak, Mateusz Mroziński, Nikola Gołębiowska, Gracjan Kapuściński,
– kl. VII – Dominik Czerniejewski, Martyna Kamińska, Wiktoria Sobczak, Julia Strzelczyk, Agnieszka Szczepaniak,
– kl. VIII – Kacper Durczyński,
– kl. IIIa Gimnazjum – Patryk Mikołajczyk, Oliwia Wyrzykiewicz, Klaudia Sikorska, Weronika Szymańska,
– kl. IIIb Gimnazjum – Amelia Głowienkowska, Dominika Kujawa, Wojciech Mioducki, Dominika Stępniak, Martyna Zaparta,
– kl. IIIc Gimnazjum – Zuzanna Kukulska, Nikola Witasik, Paulina Piotrowska, Waleria Pawela.

Za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie: Jan Ratajkowski – kl. VIII.
Za 100 % frekwencję:
– kl. IV – Gracjan Sypniewski, Marta Roszak,
– kl. VII – Martyna Kamińska, Alan Witasik, Lidia Bagrowska,
– kl. IIIb Gimnazjum – Mateusz Chmiel,
– kl. IIIc Gimnazjum – Adrian Berdziński, Paulina Piotrowska.

Za działalność w Samorządzie Uczniowskim:
– kl. IIIc Gimnazjum – Zuzanna Kukulska,
– kl. IIIb Gimnazjum – Dominika Stępniak,
– kl. IIIa Gimnazjum – Patryk Mikołajczyk,
– kl. VIII – Weronika Gorzelańczyk.

Za prowadzenie sklepiku szkolnego: Zuzanna Kukulska, Nikola Witasik – kl. IIIc.
Szkolny konkurs Literacki „Mój bajkowy świat”:
1 miejsce – Julia Gorzelańczyk kl. IV
2 miejsce – Gracjan Kapuściński kl. IV, Mateusz Mroziński kl. IV
3 miejsce – Jakub Kozłowski kl. IV

Za konkurs „Czy znasz swoje lektury?” nagrody otrzymali: Michał Wojciechowski i Wojciech Mioducki.
Za osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus z matematyki nagrody otrzymali: Kinga Kamińska kl. IV, Julia Gorzelańczyk kl. IV, Marta Roszak kl. IV, Dominika Stępniak kl. IIIb Gimnazjum, Paulina Piotrowska kl. IIIc Gimnazjum.
Za działalność w szkolnym radiowęźle: Jan Ratajkowski, Julia Dranikowska, Dominika Pomorska – kl. VIII.
Za wolontariat: Wolontariusz roku szkolnego 2018/2019: Krzysztof Szrama – kl. VIII.
III miejsce – wojewódzki etap Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK: Oliwia Wyrzykiewicz – kl. IIIa Gimnazjum.
Statuetki Sportowca Roku: Michał Król kl. IIIb Gimnazjum, Sandra Górna kl. IIIa Gimnazjum.

Dyplomy za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych:
– kl. VIII – Justyna Bagrowska,
– kl. IIIa Gimnazjum– Igor Matuszak, Szymon Golak,
– kl. IIIb Gimnazjum– Mateusz Czerniak, Mateusz Chmiel, Wojciech Mioducki, Adrian Tecław, Wojciech Rewers,
– kl. IIIc Gimnazjum – Kamil Sikorski, Dominik Stasiak, Bartłomiej Stasiak, Zuzanna Kukulska.

Puchary ze reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2016-2019:
– kl. IIIa Gimnazjum – Iza Andrzejak, Weronika Szymańska, Damian Baranowski, Kacper Golak, Jakub Kuchowicz, Oskar Kusiołek, Tomasz Szklarek, Krzysztof Śniegowski,
– kl. IIIb Gimnazjum – Dominika Najdzińska, Dominika Stępniak, Martyna Zaparta, Oliwia Król, Dominika Kujawa, Weronika Mikołajczyk, Kamil Czerniejewski,
– kl. IIIc Gimnazjum – Nikola Witasik, Dawid Żak, Daniel Domiński.
Za zaangażowanie liturgiczne i działalność w parafii nagrody otrzymali: Weronika Gorzelańczyk, Martyna Zaparta, Weronika Szymańska, Zuzanna Płuciennik, Nikola Witasik.
Dyplomy i statuetki dla Rodziców za zaangażowanie w życie szkoły latach 2016-2019 otrzymują:
Statuetki: Karolina Kawa, Iwona Mikołajczyk, Anna i Artur Kuchowiczowie, Iwona Żak, Ewa Domińska, Agnieszka Blimka, Zofia Szrama, Magdalena Gorzelańczyk, Sylwia Grabowska, Monika Wróblewska, Iwona Ratajkowska, Ewa i Piotr Strzelczykowie, Aldona Jasińska-Stępniak i Dariusz Stępniak.

Dyplomy: Grażyna Jabłońska, Lidia Smarzyńska, Magdalena Gorzelańczyk, Agnieszka Kamińska, Joanna Kujawa, Anna Kozłowska, Urszula Mrozińska, Małgorzata Pińska, Ewa Roszak, Joanna Skrzydlewska, Aneta Sypniewska, Karolina Walisiak, Monika Wróblewska, Katarzyna Kalecka, Patrycja Hemmerling, Karolina Rakowicz, Iwona i Waldemar Wrzesińscy, Rafał Chmiel, Izabela Mioducka, Lucyna Płuciennik, Joanna i Łukasz Pomorscy, Przemysław Krych, Maria Śniegowska, Hanna Tylkowska, Monika Kujawa.
Specjalną nagrodę Dyrektora Szkoły za zaangażowanie w życie szkoły, życzliwość i współpracę w latach 2016-2019 otrzymał Patryk Mikołajczyk.
Nagrody niespodzianki: 2 tygodniowy wyjazd na kolonie letnie do Okuninki za działalność na rzecz szkoły i innych ludzi oraz bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: Krzysztof Szrama, Nikola Witasik, Zuzanna Kukulska i Dominika Stępniak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ