Nadzwyczajna Orkiestra i Gwiazdy Światowego Formatu

1542
wyświetlenia

To niesamowite jak wiele osiągnęli muzycy z Nadzwyczajnej Orkiestry Dętej MDK w Słupcy. Po odłączeniu się od Orkiestry OSP stworzyli własny zespół. Nie mają własnej sali prób. Czasami pożyczają lub sami kupują instrumenty. Grają na wspólnych scenach z największymi gwiazdami z Polski i zagranicy. Tak też będzie 1 – 3 maja na wrocławskim festiwalu.

Nadzwyczajna Orkiestra Dęta MDK w Słupcy majowy weekend spędzi grając kilka koncertów z gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej. 1 maja zagrają w Oławie z L.U.C. i Rebel Babel poza nimi na scenie pojawi się Kayah i inni. Koncert zaczyna się o 17.00

Natomiast 2 maja “Nadzwyczajna” gra we Wrocławiu w Hali 1000 – lecia. Zagrają koncert z L.U.C & Rebel Babel, Yoka, oraz Czesławem Mozilem. Na scenie pojawią się również Lady Pank, Cranberis, i inni.

Nam jedynie skromnie zależy aby wspomnieć że robimy to z pasji, dla przyjemności bycia razem nie korzystając przy tym z dotacji Urzędu Miasta ani innych instytucji. Bardzo dziękujemy Dyrektorowi MDK i pracownikom MDK za udostępnianie w niedziele miejsca na próby. To ważne bowiem na przykład Danka Śmiechowska czy inni przychodzą dla nas w niedzielę, dzień wolny od pracy – mówi jeden z muzyków Nadzwyczajnej Orkiestry.

Można jedynie pogratulować naszym artystom sukcesów a życzyć jedynie spokoju i w przyszłości większego komfortu i stabilności w próbach i zwykłych sprawach organizacyjnych.

1 KOMENTARZ

  1. Superowo, granie w takim towarzystwie to jest COŚ o czym marzy wielu i jak się wam to udaje ???? Autor pisze, że gracie bez dotacji Miejskich ….. czyli inni je dostają ?? Kto i za co dostaje ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ