Na balu “Ekonomika” zebrano 12000 dla Radka

677
wyświetlenia

Dnia 22 lutego 2020 roku o godzinie 18.00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Kornatach odbył się nadzwyczajny bal charytatywny zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy.

Dyrektor Karolina Rakowicz wraz z pomysłodawcami i organizatorami Panią Justyną Grobelną- nauczycielką Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy oraz Panem Sebastianem Pawlakiem- członkiem Rady Rodziców przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy otworzyła bal dziękując za tak liczne przybycie. Goście chętnie brali udział w dodatkowych atrakcjach. Organizatorzy przygotowali loterię z nagrodami w której można było wziąć udział kupując los “cegiełkę” za 10 złotych. Wśród upominków znalazły się m.in.: voucher do salonu fryzjerskiego „Sylwia” w Gółkowie, vouchery na liposukcje do Studia Modelowania Sylwetki we Wrześni „Glamour”, słodkości, plecaki i portfele przekazane przez Galanterię Skórzaną „Jaguar”, miesięczny karnet na salkę fitness i wiele wiele innych. Oprócz loterii zorganizowano również czekoladowego walczyka oraz przeprowadzono licytację torta. Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Pana Radosława Żminkowskiego.
Realizacja tego szczytnego celu nie byłaby możliwa bez wsparcia rzeczowego i finansowego sponsorów wśród których znaleźli się Konspol BIS, Rzeźnictwo-Wędliniarstwo-Handel-Usługi Stanisław Ziemniarski, Bank Spółdzielczy w Słupcy, Sklep mięsny „Olczak”w Słupcy, Państwo Marlena i Jarosław Zywert, Panowie Sławomir i Michał Foryccy, Salon fryzjerski „Sylwia” w Gółkowie, Studio Modelowania Sylwetki Glamour we Wrześni, Galanteria skórzana” Jaguar”, Państwo Alina i Grzegorz Grobelni, Pan Maciej Beser, Pan Michał Kryszak, Państwo Renata i Grzegorz Ciesielscy, Gabinet kosmetyczny „Karina” w Słupcy, Pizzeria „Cameleon” w Słupcy, Strażacy z OSP KORNATY, Agencja eventowa „LUXURIANT” Adrian Grodzki, Państwo Kamila i Jacek Czerniakowie, Państwo Elżbieta i Maciej Blachowscy, Stowarzyszenie „Kobiet Razem” Kornaty, Chłodnictwo i Klimatyzacja Artur Krauze, Gminna Spółdzielnia „SCh” w Strzałkowie.
Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę uczniów klasy 3ż (technik żywienia i usług gastronomicznych) wraz z opiekunem Anną Rajzner za ciężką pracę podczas balu związaną z obsługą gości. Czas podczas balu umilał nam dj Maciej Śmiechowski.

Dzięki hojności wielu osób zebrano około 12.000 złotych.

Inf ZSE Słupca fot. Blanka Kozłowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ