#MuremZaOwisakiem w Witkowie

1160
wyświetlenia

W niedzielę 27 stycznia na terenie witkowskiego targowiska i w Centrum Kultury odbyło się społeczne wydarzenie, jedno z wielu w całej Polsce pod nazwą #MuremZaOwsiakiem. W Witkowie rozpoczęło się o godzinie 17:00, były race i balony, światła i dźwięki oraz odliczanie. Dzięki sponsorom można było ogrzać się ciepłym napojem i uzupełnić energię słodkością.

Jurek łączy i działa wiele dobrego. Okazało się, że również mieszkańcy naszej gminy korzystali ze sprzętu ratującego życie, zakupionego i przekazanego przez fundacje WOŚP. Każdy taki sprzęt oznaczony jest serduszkiem, tym samym, które otrzymuje darczyńca wrzucający datek do puszki.

To wydarzenie przypomina, że: „Tak naprawdę to My Wszyscy działamy i ratujemy!” Odpowiedzieliśmy na zaproszenie i prośbę organizatorów. Wspólnie z OSP Wiekowo, OSP Skorzęcin i OSP Mielżyn oraz patrolami policji pomagaliśmy w organizacji i zabezpieczeniu wydarzenia. Z całego wydarzenia powstanie materiał filmowy, który otrzyma Jurek Owsiak – informuje Tomasz Kuliński z OSP Witkowo.

Warto przypomnieć, że 6 października 2017 roku OSP Mielżyn otrzymało od fundacji WOŚP torbę medyczną wyposażoną w standardzie PSP-R1.

źródło OSP Witkowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ