Motocykliści z WFM wrócili z wyprawy

1357
wyświetlenia

Po śniadaniu motocykliści wyruszyli z Kluczborka do domu około 9.00. Mieli do przejechania około 200 km. Tym razem zatrzymywali się tylko, żeby zatankować benzynę.

W Pleszewie zatrzymali się tylko w celu umycia motocykli. W czasie całej wyprawy przejechali 27.673 kilometry. O 13.30 zjawili się w miejscu z którego wyruszyli, czyli pod bazą WFM w Słupcy. Poniżej zdjęcia dzisiejszego zakończenia wyprawy. Z tego co mówią motocykliści planowane są kolejne wyprawy. Nakręcone filmy z podróży będzie można zobaczyć już niedługo na funpage WFM – https://www.facebook.com/WFM-Wielkopolscy-Fani-Motocykli-193006257390199/

 

 

4 KOMENTARZE

  1. Ciekawe ile razy naruszyli przepisy Prawa Ruchu Drogowego . Motocykliści nie jesteście sami na drodze . To jest horror co robicie! Trochę pokory no drodze!!!!!!!!!!!!!!!

    • My jesteśmy tez użytkownikami innych pojazdów! Ty tez nie jesteś Sam!!!! na drodze Więcej Uwagi.. Szanujmy się wzajemnie ! Nie wszyscy są tacy sami!

  2. Jura typie ale masz odwage cywilna zeby pisac komentarz jako anonim, wszystkich wrzycasz do jednego worka…. Równie dobrze moge napisac ze wszyscy kierowcy samochodow nie patrza w lusterka i dlatego zabijaja motocyklistow a to nie prawda… co za dzban…

  3. Jacy Wy motocykliści na scigaczach jesteście użytkownikami dróg moźna się przekonać siedząc z pół godziny na ĺawce na odcinku drogi Strzałkowo -Słupca. Grupy motocykli wyprzedzają się nawzajem już nie na trzeciego ale jeźdźa jak w peletonie przed finiszem.Panowie- “młode wilki”- zastanówcie się czy nie lepiej i taniej będzie walnąć się młotkiem w łeb robiąc sobie kuku, zamast naraźać innych na drodze ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.