Motocyklem do Albanii-Bez dokumentów 2

1716
wyświetlenia

Po dwóch dniach nieobecności dajemy znać że żyjemy i mamy się dobrze. Jesteśmy w dwóch różnych miejscach, Djego i Dżoana na wyspie Paq a my Z Mariją w Senji, też Chorwacja.

Moja dalszą podróż w poniedziałek rano W Czechach stanęła pod znakiem zapytania kiedy okazało się że nie mam dowodu osobistego ani prawa jazdy. No ale od czego jest kurier DHL, w ciągu 24 godzin od zamówienia dokumenty dotarły do mnie w Pasohlavky w Czechach i tak cali happy dziś o godzinie 11 wyruszyliśmy dalej. W poniedziałek spędzaliśmy miło czas na poznawanie w/w miejscowości turystycznej. Tam czas jakby zatrzymał się, na słupach megafony a znich płynąca spokojnie muzyka, oczywiście czeska przeplatana ogłoszeniami … Dziś z kolei pędziliśmy dalej w 34 stopniowym upale i burzy do wybrzeża Adriatyku. Djego natomiast wykorzystał czas naszego postoju i zwiedzał Jeziora plitwickie i wybrzeże Chorwacji. Jutro łączymy siły i jedziemy dalej na południe.
ps Troje z członków wyprawy obchodzi urodziny podczas naszego wyjazdu, dziś są pierwsze … Pozdrawiamy serdecznie – pisze do państwa Michu.

Poprzednie odc:

  1. https://wirtualnyregion.pl/wyprawa-czlonkow-wfm-do-albanii/