Monika Pędowska organizuje zrzutkę dla dzieci z onkologii!

1048
wyświetlenia

To jest akcja, dzięki której Monika Dzikowska – Pędowska po raz kolejny ze Stowarzyszeniem “Warto Pomagać”, chce pomóc dzieciom z bydgoskiej onkologii. Szczegóły znajdziecie Państwo ( tutaj ). Zebrano już 1455 złotych.

Ze względu na sytuację jaką mamy w kraju nie mogę zorganizować zbiórki chociaż pewnie normalnie, w tym okresie byłaby już organizowana. Wiadomo, zbliża się Dzień Dziecka. Jako wolontariusz Stowarzyszenia Łatwo Pomagać nie mogę ich zostawić bez wsparcia – informuje zasłużona wolontariuszka powiatu słupeckiego Monika Pędowska.

Opis zrzutki

Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy jest jednym z tych miejsc, gdzie obraz cierpiących z bólu i bezsilności dzieci zmusza nas do przewartościowania swojego życia. My jako wolontariusze Stowarzyszenia Łatwo Pomagać od lat stąpamy bo tych mrocznych korytarzach starając się wnieść tam promyk światła wypełniony uśmiechem. Staramy się oderwać tych małych i tych trochę większych pacjentów od smutnych myśli kolorowymi akcjami, zabawą i prezentami.
Do tej pory organizowaliśmy pikniki, wydarzenia i zbiórki dzięki którym mieliśmy pieniądze na wesołe i kolorowe akcje na oddziale onkologii dziecięcej, a także na bony wspierające finansowo bezpośrednio małoletnich pacjentów onkologii.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia Łatwo Pomagać znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/latwopomagac/ , http://latwopomagac.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ