Moc planszówek w Powidzu

376
wyświetlenia

W październikową sobotę 221. października Dom Kultury w Powidzu znów wypełnił gwar towarzyszący miłośnikom gier planszowych, karcianych i bitewnych. Spotkali się oni już po raz 16. na “Powidz w co gramy”, aby korzystać z atrakcji przygotowanych przez Aktywne Weekendy. Do ich dyspozycji było około 50 tytułów w darmowej wypożyczalni, plansza z grą bitewną Warhammer 40000 oraz chętni do pomocy animatorzy, którzy tłumaczyli zasady i wspierali w rozgrywkach. Dzięki wsparciu Domu Kultury do dyspozycji uczestników był kącik kawowy ze słodkim poczęstunkiem.
Impreza ściągnęła około 40 osób z bliższej i dalszej okolicy, były twarze dobrze znane z poprzednich edycji, jak i nowi miłośnicy planszówkowego hobby. Zabawa trwała w najlepsze do późnych godzin nocnych i ciężko było się nam rozstać z uczestnikami.
Jednak nie musimy się rozstawać na długo, gdyż kolejne spotkanie z Powidz w co gramy nastąpi już 18. listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących gry, jak także, tych ciekawych ich fenomenu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.