Moc planszówek w Powidzu

621
wyświetlenia

W październikową sobotę 221. października Dom Kultury w Powidzu znów wypełnił gwar towarzyszący miłośnikom gier planszowych, karcianych i bitewnych. Spotkali się oni już po raz 16. na “Powidz w co gramy”, aby korzystać z atrakcji przygotowanych przez Aktywne Weekendy. Do ich dyspozycji było około 50 tytułów w darmowej wypożyczalni, plansza z grą bitewną Warhammer 40000 oraz chętni do pomocy animatorzy, którzy tłumaczyli zasady i wspierali w rozgrywkach. Dzięki wsparciu Domu Kultury do dyspozycji uczestników był kącik kawowy ze słodkim poczęstunkiem.
Impreza ściągnęła około 40 osób z bliższej i dalszej okolicy, były twarze dobrze znane z poprzednich edycji, jak i nowi miłośnicy planszówkowego hobby. Zabawa trwała w najlepsze do późnych godzin nocnych i ciężko było się nam rozstać z uczestnikami.
Jednak nie musimy się rozstawać na długo, gdyż kolejne spotkanie z Powidz w co gramy nastąpi już 18. listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących gry, jak także, tych ciekawych ich fenomenu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ