Młodzież z ZSP Zagórów na World Travel Show w Nadarzynie

917
wyświetlenia

Uczniowie klas I, II, III, i IV Technikum Obsługi Turystycznej oraz klasy I Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, wraz z opiekunami Panią Katarzyną Dropińską, Jolanta Suszką i Kamilą Bartłomiejczak mieli okazję uczestniczyć w II Edycji targów World Travel Show w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wyjazd odbył się 20 października 2017 roku. Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show był Meksyk.

W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej zaprezentowały się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. W ramach Festiwalu Podróżników odbyły się spotkania ze znanymi obieżyświatami. W tym roku był to m.in.: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba i Nela Mała Reporterka. Uczniowie ZSP w Zagórowie mieli również okazję poznać Jana Melę – polskiego, najmłodszego podróżnika w historii, zdobywcę biegunów – północnego i południowego w ciągu jednego roku oraz Jakuba Wolskiego, uczestnika szóstej edycji Hell’s Kitchen Piekielna Kuchania.

Uczestnikom pozostało mnóstwo zdjęć, materiałów zdobytych podczas targów, wspomnienia, których nikt im nie zabierze i cenne informacje na przyszłość, kiedy wkroczą na ścieżkę kariery zawodowej i jako pracownicy biur podróży będą nawiązywać kontakty handlowe oraz organizować imprezy wypoczynkowe.

inf. Kamila Bartłomiejczak


ZOSTAW ODPOWIEDŹ