Młodym spłonął dom. Przyjaciele ogłaszają zrzutkę!

8027
wyświetlenia

Podczas pożaru domu w Koszutach (  https://wirtualnyregion.pl/plonal-dom-w-koszutach/ ) spłonął majątek Alicji i Szymona Stawowych. Przyjaciele ogłosili zrzutkę dla młodych małżonków. Zrzutka ma na celu wsparcie młodej pary w odbudowie “swoich 4 ścian” i powrocie do normalnego życia. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj – https://zrzutka.pl/vtx366

4 godziny, 240 minut, 14400 sekund – prosta jednostka czasu, której szczęśliwi w ogóle nie liczą. Jednak w przypadku gaszenia pożaru domu, który niedawno skończyło remontować młode małżeństwo, każda sekunda staje się bezcenna. Ratowanie całego dobytku, na który pracowali kilka lat, nagle w ciągu kilku sekund oddala się od nich w postaci dymu unoszącego się nad zgliszczami czegoś co parę minut wcześniej było jeszcze kuchnią, salonem czy też sypialnią. Pozostały gołe ściany, zapadający się sufit i resztki spalonego dachu.

8 KOMENTARZE

  1. Istnieje cos takiego jak ubezpieczenie którego koszt w skali roku to w zależności od zakresu ale około 300-400zl. Jak tak ludziom szkoda to niech teraz zobaczą oblicze tragedii. Moze to czegoś nauczy
    Wielkie brawa dla znajomych za wielkie serce

  2. TE MAGDA!!!! TY CHYBA NIE WIESZ CO TO ZNACZY STRACIĆ WSZYSTKO CO ZNACZY POŻAR ŻEBY CIEBIE NIC TAKIEGO NIE SPOTKAŁO BO WTEDY INACZEJ BYŚ PISAŁA !!!!!!

  3. a niby dlaczego nie?mam ubezpieczenie na dom na kwotę wartości nieruchomości i nic w tym nadzwyczajnego.stało się i jeśli ma się chęci można pomóc.nikt nie zmusza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ