Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

349
wyświetlenia

W sobotę 16 grudnia 2017 w hali MOSiR rozegrano Mikołajkowy turniej piłki nożnej w kategorii szkół podstawowych.
Dziewczęta
1. Niewidzialne SP 3 Słupca/Julia Jasiak, Martyna Piątkowska, Ola Macińska, Julia Danielczyk, Amelia Grabowska, Simona Król, Maja Radecka/
Kl. I-II
1. SKP MOS IV /Patryk Ciesielski, Olaf Malicki, Konrad Zauer, Szymon Wysokowski, Piotr Szymański, Szymon Dranikowski/
2. SKP MOS V /Franek Przybylski, Emil Kowalczyk, Patryk Żółkiewicz, Jakub Bogdański, Dominik Ciesielski, Dawid Wtulicki/
3. SKP MOS III /Karol Mejer, Hubert Błoniewski, Szymon Osowiec, Igor Błaszczyk, Wojciech Zaparty, Dawid Wójciński/
4. SKP MOS II /Jan Witucki, Karina Janaszak, Adam Ciesielski, Maciej Gradowski, Oskar Lis, Michał Biadasz, Franciszek Kornacki/
5-6. MKS RM Team /Borys Nowaczyk, Filip Miśkiewicz, Szymon Byczyński, Nikodem Grzelak, Adam Krzyżanowski, Jakub Adamczewski, Stanisław Marczyk, Franciszek Matuszewski/
SKP MOS I /Patryk Chojnacki, Kajetan Rąbczewski, Szymon Rogalski, Marcel Maćko, Michał Szczepankiewicz, Jan Głowala, Ola Świtalska, Olek Świtalski/

Kl. III-IV
1. Gang Świeżaków SP 1 /Wojciech Przewoźny, Klaudiusz Urbaniak, Dawid Świtalski, Mateusz Rąbczewski, Mikołaj Kaliski, Igor Janiak, Szymon Dzwoniarski/
2. SKP MOS I /Wojciech Rosadowski, Norbert Matuszewski, Jakub Rosadowski, Marcel Kwaśniewski, Cyprian Banaszak, Wiktor Rzemyśkiewicz/
3. Dynamo SP 3 Słupca /Oliwier Janaszak, Kamil Zaparty, Piotr Fajkowski, Damian Musiałkowski, Bartosz Hercyk, Mateusz Molski/
4. FC Przyroda SP 3 Słupca /Mateusz Pińczak, Wojciech Grajek, Adam Kozielski, Patryk Menes, Aleksander Nowak, Jonasz Andrzejewicz, Igor Szymański, Filip Przyroda/
5-6. SKP SP1/SP 3 Słupca /Mateusz Chruściela, Filip Leśnik, Bartek Świtalski, Fabian Magas, Krzysztof Stachowski/
SKP MOS II /Wojciech Rosadowski, Robert Stachowiak, Dominik Rzemyszkiewicz, Kacper Król, Jakub Szczepanowski, Jakub Nachowiak/

Kl. V-VI
1. Anonimusy SP1/SP3 Słupca /Tymon Józefiak, Igor Wiliński, Szymon Strzyżewski, Filip Gradowski, Marcel Piątek, Jakub Kaczmarek, Kacper Piątek/
2. FC Maćki SP 1/SP 3 Słupca /Mikołaj Śmiechowski, Dawid Wiśniewski, Witold Zawadzki, Maksymilian Gołębiewski, Miłosz Janiak, Bartosz Nowaczyk/
3. FC Łososie SKP MOS /Karol Gorzelańczyk, Michał Andryszak, Wiktor Laskowski, Klaudiusz Olkiewicz, Mateusz Chwaciński/
4. FC Słupca SP1/SP Cienin Kościelny /Bartosz Byczkowski, Kamil Mędza, Bartosz Balcerzak, Kamil Kołodziejski, Mikołaj Perliński, Bartek Molenda/
5-8. MKS RM TEAM gmina Lądek /Dawid Podborny, Wiktor Klepacz, Patryk Ignaszak, Oskar Beinek, Aleksander Widerkiewicz, Dawid Orchowski, Hubert Kędziora, Jakub Zamiatała, Patryk Szkudlarek/
Susły PLS SKP MOS /Marcin Huderewicz, Mikołaj Stachowiak, Jan Pawela, Filip Rybarczyk, Paweł Kuźniak/
Rzepa Team SKP MOS /Marcel Stachowiak, Tobiasz Sroka, Jakub Szkudlarek, Dominik Kornacki, Weronika Kwiatkowska, Damian Stefański/
Rybitwy Rzeczne SP3 Słupca/SP Strzałkowo /Olaf Adamski, Antoni Biadasz, Kamil Kowalewski, Jerzy Pałasz, Jakub Leszczyński, Oliwier Krysiński/

Kl. VII
1. FC Smerfy SP 3 Słupca /Franek Kałecki, Jakub Ciesiewicz, Piotr Rosicki, Ryszard Derda, Szymon Wiśniewski, Jakub Balcerowski, Kacper Szymczykowski/
2. Bez Nazwy SP 3 Słupca /Gracjan Rybak, Marcel Makowski, Łukasz Komuński, Szymon Molski, Paweł Pyrzyk, Antoni Górski, Patryk Ryźlak, Wiktor Dobrowolski/

Mecze sędziowali: Wojciech Henke i Przemysław Kuchowicz a obsługę sekretariatu zapewnili pracownicy MOSiR.
Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy i zawodniczki otrzymali okolicznościowe medale i dyplomy a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

inf i fot Agnieszka Kończak – Górniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ